Szukaj

Małgorzata Socha pokazała swoją luksusową łazienkę podczas kąpieli dzieci! Maluchy mają jak w raju!

Małgorzata Socha kąpiel dzieci

Jak Małgorzata Socha kąpie dzieci?

Małgorzata Socha pokazała, jak kąpie dzieci. Aktorka pokazała wannę, zabawki i kosmetyki. Jak dba o wygląd swoich córek i syna? Zobacz zdjęcie z łazienki.

Małgorzata Socha pokazała łazienkę

Małgorzata Socha we wrześniu urodziła swoje trzecie dziecko. W domu gwiazdy Przyjaciółek pojawił się wreszcie wymarzony synek o imieniu Staś. Zatem dwie córeczki Małgosi: 5-letnia Zosia oraz roczna Basia, doczekały się młodszego braciszka. Ojcem wszystkich dzieci jest mąż aktorki Krzysztof Wiśniewski, którego gwiazda poślubiła 10 lat temu. Małgosia po porodzie szybko doszła do znakomitej formy, już wróciła do pracy, przede wszystkim pojawiła się na planie nowej serii popularnego serialu Polsatu Przyjaciółki. Już wiadomo, że serialowa Igę czekają liczne zmiany w życiu!

Gwiazda raczej rzadko pokazuje swoje dzieci w sieci, choć zdarza się, że fani mogą podziwiać plecki, raczki oraz nóżki jej pociech. Jednak wyraźnej twarzy dziewczynek oraz małego Stasie nikt jeszcze nie widział. Ostatnio Małgorzata wkleiła na swoim Instagramie zdjęcie z łazienki. Fani natychmiast uaktywnili swoją czujność, z nadzieją, że aktorka zaprezentuje synka Stasia podczas słodkiej kąpieli. Niestety szczęśliwa mama pokazała tylko swoją łazienkę oraz wanienkę wypełniona spienioną wodą.

Ciekawostką jest fakt, że wanienka ma kolor różowy, wiec to chyba jest wodne królestwo Basi. Tego jeszcze nie wiemy, ale cierpliwie czekamy, aż Małgosia pokaże swoje pociechy.

Obecnie możemy podziwiać widowiskową pianę w wannie.

Małgorzata Socha z córkami i mężem na świątecznym evencie! Wcześniej zaliczyła wizytę w porannym show!

Ale ujęcie! Półnaga Małgorzata Socha przyłapana w łóżku! Miała nietęgą minę

Zdjęcia ze spaceru Małgorzaty Sochy odebrały mowę internautom! Wygląda zjawiskowo! Im niżej tym ciekawiej!


W jakich stylizacjach Małgorzata Socha podoba ci się bardziej?

×