Szukaj

Małgorzata Rozenek z hukiem runęła do wody z dmuchanej zabawki! Radzio nagrał wpadkę gwiazdy. Internauci płaczą ze śmiechu [WIDEO]

Małgorzata Rozenek bez stanika

Małgorzata Rozenek bez stanika

Małgorzata Rozenek wyjechała z rodziną na wakacje. Nikt nie spodziewał się, że ich wyjazd dostarczy fanom tyle frajdy! Najnowsze nagranie Radka uczącej się pływać Gosi na dmuchanym jednorożcu będzie hitem sieci! 

Małgorzata Rozenek spakowała kilka dni temu walizki, zabrała dzieci, męża, psy i wyleciała na krótki urlopik. Relacjonowała już swój pobyt we Włoszech, gdzie pokazywała fanom piękną Veronę, zabrała ich w wirtualną podróże po Austrii, a teraz przebywa.. no właśnie, nie wiemy dokładnie w jakim kraju, ale na pewno w raju!

Kiedy nad Polską zbierają się od kilku dni deszczowe chmury, prezenterka łapie promienie słoneczne za granicą. Spędza iście rodzinny czas z bliskimi, o dziwo nie na żadnych kolacyjkach, czy zakupach, a po prostu, najzwyczajniej w świecie w basenie wynajętego mieszkanka. I nie byłoby by w tym nic nadzwyczajnego, gdyby nie to, że Radek Majdan wyciągnął telefon z kieszeni i nagrał pluskającą się w wodzie żonę.

Gosia uczyła się pływać na dmuchanym jednorożcu. Z brzegu do wody popychał ją delikatnie syn i kiedy gwiazda ucieszyła się, że udało jej się wypłynąć na środek basenu, nagle straciła równowagą i wywinęła orła!

Musicie koniecznie zobaczyć to nagranie, które powoli staje się hitem Internetu! Fani są zachwyceni, że Radziowi udało się nagrać ich idolkę w tak zabawnym momencie! My natomiast jesteśmy zachwyceni sylwetką Gosi. W dwuczęściowym stroju kąpielowy wygląda naprawdę seksownie!

View this post on Instagram

Hit????????????????

A post shared by Radosław Majdan (@r_majdan) on

Zobacz: Fanka chciała uczyć Małgorzatę Rozenek jak zachowywać się na wakacjach. Gwiazda zgniotła ją jak robaka: “Nie pohukuj tu na mnie”!

Zobacz: Przemoknięta Małgorzata Rozenek w Weronie. Gwiazda szybko zapomniała o swojej seksownej białej miniówce

Zobacz: Małgorzata Rozenek rozpoczęła wakacje w Austrii! Nawet na środku pola wygląda jak na czerwonym dywanie!


Małgorzata Rozenek topless

Małgorzata Rozenek topless

Małgorzata Rozenek wywróciła się na dmuchanym jednorożcu

Małgorzata Rozenek wywróciła się na dmuchanym jednorożcu

Małgorzata Rozenek wywróciła się na dmuchanym jednorożcu

Małgorzata Rozenek wywróciła się na dmuchanym jednorożcu

Dodaj komentarz

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×