Małgorzata Rozenek znów skrytykowana! Gwiazda pochwaliła się pięknym, świątecznym zdjęciem rodziny, a fani? „Totalna WIOCHA!”

Małgorzata Rozenek święta

Małgorzata Rozenek święta

Małgorzata Rozenek pozwala gościom nosić buty w domu

U Małgorzaty Rozenek znowu burza. Perfekcyjna, która w tym roku urządzała rodzinne święta w swoim luksusowym mieszkaniu kolejny raz padła ofiarą „wszystkowiedzących” użytkowników Instagrama. Polska królowa Bożego Narodzenia, która niemal katalogowo – począwszy od dekoracji, na idealnie zastawionym stole skończywszy – przyszykowała dom na przybycie gości, pochwaliła się wspaniałymi, rodzinnymi zdjęciami na swoim profilu. Wystarczyła chwila, by rozpętała się awantura. Dlaczego?

Fanom gwiazdy nie spodobało się, że jej goście chodzą po domu w butach. Znawcy etykiety i dobrego wychowania nie przebierali w słowach:

  • Serio i tak wszyscy w butach?? Każdy łazi po dworze i wnosi Ci te jaja larw i syf do domu? Ble
  • totalna wiocha, szkoda ze jeszcze na lozko nie wpakowali sie w buciorach 😉
  • Nie chce znowu być złośliwy , ale nie jest to popierdolone paradować w domu w butach ? Nawet komfort psychiczny dla samego siebie. Nie hejtuje , ale to jest słabe takie serialowe …

Na szczęście pośród internetowych specjalistów znalazło się wiele osób, które stanęły murem za gwiazdą i objaśniły „znawcom” jak wygląda sprawa noszenia butów w domu:

  • Savoir-vivre mówi, że nie ma obowiązku a nawet nie należy zdejmować butów będąc gościem. Nie wypada również prosić o zdjęcie butów, czy też proponować kapci. Wyobraźcie sobie pana w garniturze i samych skarpetkach/kapciach… zdejmowanie butów „w gościach” to taki nasz polski-swojski zwyczaj. Proszę poczytać najpierw i potem komentować ?
  • U NAS też SIĘ butów nie zdejmuje savoir-vivre
  •  obowiązują zasady savoir-vivre ! Polecam się z nimi zapoznać. 🙂

Burza w szklance wody, nawet w  święta…

Zobacz: Rozczochrana Małgorzata Rozenek i umorusany Radosław Majdan przesyłają pozdrowienia. “Tak się skończyły świąteczne WYPIEKI”

Zobacz: Tak polskie gwiazdy spędzają święta! Anna i Robert Lewandowscy, Weronika Rosati, Marina, Małgorzata Rozenek… [MNÓSTWO ZDJĘĆ]

Zobacz: Polskie gwiazdy chwalą się choinkami! Co jedna to piękniejsza! Małgorzata Rozenek, Natalia Siwiec, Kasia Cichopek, Magda Mielcarz… [NOWE ZDJĘCIA]


Małgorzata Rozenek z rodziną w święta

Małgorzata Rozenek z rodziną w święta

Małgorzata Rozenek z rodziną w święta

Małgorzata Rozenek z rodziną w święta

Małgorzata Rozenek - święta Bożego Narodzenia u polskich gwiazd 2017

Małgorzata Rozenek - święta Bożego Narodzenia u polskich gwiazd 2017

Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Może Cię zainteresować

×