Szukaj

Małgorzata Ostrowska przeszła metamorfozę. Wizyta u fryzjera całkiem ją odmieniła. To nie koniec nowości w jej życiu

Małgorzata Ostrowska

Małgorzata Ostrowska

Małgorzata Ostrowska postanowiła zmienić swój dotychczasowy wizerunek. Wokalistka wybrała się do fryzjera i nieco zaszalała z kolorem i uczesaniem. Nową odsłoną promuje singiel Zadzwoń.

Małgorzata Ostrowska z muzyką związana jest już od dziecka. Zaczęła śpiewać już w wieku 11 lat. Przełomem w jej karierze był 1981 rok, kiedy to została wokalistką grupy Lombard, z którą wylansowała takie przeboje jak Szklana pogoda czy Gołębi puch. W popularnej formacji śpiewała przez kolejne dziesięć lat. Później jednak przyszła pora na solową karierę. Rozpoczęła ją w 1991 roku i trwa ona do dzisiaj. Jak do tej pory pod własnym szyldem udało jej się wydać aż 7 krążków studyjnych. Ostrowska cały czas nie zwalnia tempa i angażuje się w kolejne muzyczne projekty.

Gwiazda jest doskonale znana swoim fanom nie tylko dzięki wielkim przebojom, na których wychowują się kolejne już pokolenia słuchaczy, ale także dzięki swojemu wizerunkowi. Jej znakiem rozpoznawczym zawsze była zadziorność i rockowy pazur. Miłośnicy jej przebojów widzieli w wokalistce wielką buntowniczkę. Małgorzata zawsze była bardzo barwnym ptakiem i wyróżniała się sceniczną charyzmą. Ostatnio jednak stawia na nieco spokojniejszy wizerunek.

Małgorzata Ostrowska zmieniła fryzurę

Rockowa artystka od wielu lat raczej starała się nie zmieniać fryzury, która była jej znakiem rozpoznawczym. Kilka dni temu pojawiła się jednak w całkowicie nowej odsłonie. Nastroszone blond włosy są znacznie dłuższe i o wiele „grzeczniejsze”. Widzimy też, że artystka zdecydowała się rozjaśnić je na całej długości. Wcześniej zostawiała widoczny, czarny odrost. Zrezygnowała też z irokeza, który często pojawiał się na jej głowie. W takim wydaniu jeszcze jej nie widzieliśmy.

Ot takie zwykłe selfie, po niedawnej wizycie u fryzjera… podobno za rzadko to robię… No to zrobiłam! Dzięki Piotr Sierpiński, Hair za tę małą zmianę…

Ot takie zwykłe selfie, po niedawnej wizycie u fryzjera… podobno za rzadko to robię… No to zrobiłam! 😉 Dzięki Piotr Sierpiński, Hair za tę małą zmianę…

Posted by Małgorzata Ostrowska on Wednesday, November 25, 2020

Fani Małgosi pod postem prześcigają się w komplementach. Dosyć radykalna zmiana bardzo im się spodobała. My również uważamy, że nowy wizerunek zasługuje na wielkie brawa.

Małgorzata Ostrowska wydała nowy singiel Zadzwoń

Artystka nie ma zamiaru robić sobie żadnego urlopu. Chociaż przez panującą pandemię musiała trochę zwolnić, to nadal nie zapomina o swoich fanach. Właśnie wydała nowy singiel Zadzwoń. Piosenka pochodzi z płyty Na świecie nie ma pustych miejsc, która została wydana pod koniec zeszłego roku. Utwór napisał Henryk Baran, z którym gwiazda występowała w grupie Lombard.

Trochę się bałam, przed premierą tego albumu, czy moi fani, którzy przecież pokochali mnie za rockowe brzmienia, zaakceptują taką liryczną płytę. Jednak okazało się, że oni chyba też oczekiwali takiej zmiany. Mało tego! Większość z nich mocno mnie zaskoczyło, gdy właśnie utwór „Zadzwoń”, który jest niezwykle klimatyczny i łagodny, wskazali jako swój ulubiony. Cieszy mnie to, bo też kocham tę kompozycję! – mówi Małgosia o swoim utworze.

Poniżej możecie posłuchać Małgorzaty Ostrowskiej w bardzo lirycznym wydaniu. Warto 🙂


Małgorzata Ostrowska

Małgorzata Ostrowska

Małgorzata Ostrowska

Małgorzata Ostrowska

Małgorzata Ostrowska

Małgorzata Ostrowska

Dodaj komentarz

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×