Media huczą o rozstaniu Gosi Ohme z narzeczonym! Rafał wydał oświadczenie. Teraz to dopiero się zacznie…

Małgorzata Ohme

Małgorzata Ohme

Małgorzata Ohme rozstała się z partnerem?! Takie doniesienia obiegły internet. Jej narzeczony postanowił przerwać milczenie. Wydał oświadczenie.

Małgorzata Ohme to jedna z najpopularniejszych dziennikarek. Fani mogą ją oglądać na antenie Dzień Dobry TVN, gdzie „rządzi” z Filipem Chajzerem. Sukcesy w życiu zawodowym długo nie szły u niej w parze ze szczęściem w miłości. W 2015 roku rozwiodła się z mężem, Rafałem Ohme. Para ma dwoje dzieci. Pięć lat po rozwodzie Gosia poznała kolejnego mężczyznę. Jest nim Rafał Jakóbiak, przedsiębiorca, prężnie działający branży stomatologicznej. Zakochani niedawno zaczęli się razem pojawiać na czerwonym dywanie.

W rozmowie z Jastrząb Post opowiedzieli o swoim związku. Małgorzata pochwaliła się tym, że są po zaręczynach. 

To jest pierścionek z Odessy z lat 20. Rafał zbierał się i zbierał, ale historia jest mega zabawna, bo ja nie lubię takiej celebracji, ja się bardzo wstydzę. Mogę występować publicznie, a w sytuacjach intymnych jestem niezwykle zawstydzona. Więc wiedząc, że on będzie chciał się kiedyś ze mną zaręczyć, to cały czas żartowałam, tylko po to, aby nie zrobił z tego jakiejś historii. W końcu wyszperałam w jego plecaku pierścionek, ponieważ ja chodziłam po komisach i on wiedział, że lubię starą biżuterię. Jeszcze potem mówiłam mu, że kupił fajny ten pierścionek. Aż pewnego wieczoru, jak kładłam się spać… Ja w piżamie… On powiedział, że to już chyba jest ten czas – opowiedziała dziennikarka w rozmowie z naszym portalem.

Małgorzata Ohme rozstała się z narzeczonym?! Jest oświadczenie

Dziś media obiegła lawina spekulacji o rozstaniu Gosi i Rafała. Mężczyzna zmienił status związku na Facebooku na „wolny”. Małgorzata pousuwała ich wspólne zdjęcia z Instagrama. Zakochani wymienili się też kilkoma sugestywnymi wiadomościami na forum publicznym.

Rewelacje dotyczące rozstania okazały się przedwczesne. Redakcja Pudelka, będącego częścią grupy WP, skontaktowała się z Rafałem i poprosiła go o komentarz. Mężczyzna oświadczył, że plotki o rozstaniu są nieprawdziwe. Między partnerami doszło tylko do eskalacji… „czasowej złości”.

Nie, to nieprawda. Usunięcie zdjęć i wymowne komentarze to była taka złość czasowa – przekazał Rafał.

Teraz fani dopiero zaczną się prześcigać w wymyślaniu kolejnych teorii na temat powodów kłótni narzeczonych…


Małgorzata Ohme

Małgorzata Ohme

Małgorzata Ohme

Małgorzata Ohme

Małgorzata Ohme całuje partnera - pokaz Łukasza Jemioła

Małgorzata Ohme całuje partnera - pokaz Łukasza Jemioła

Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Może Cię zainteresować

×