Szukaj

O tej kreacji jutro będą mówić wszyscy! Małgorzata Kożuchowska przygotowała suknię godną MET Gali!

Małgorzata Kożuchowska Sylwester 2018 jaka sukienka

Stylizacja Małgorzaty Kożuchowskiej na Sylwestra 2018

Jak Małgorzata Kożuchowska ubrała się na Sylwestra 2018? W złotej kreacji od Violi Piekut z pewnością będzie królową balu. Jak zareagowali internauci na jej kreację? 

Małgorzata Kożuchowska to niekwestionowana liderka smaku i dobrego gustu, co w tym roku niejednokrotnie udowodniła podczas branżowych imprez w Polsce i poza granicami. Nic więc dziwnego, że aktorka z klasą chciała zakończyć 2018 rok. Z tej okazji pojawiła się w sukni Violi Piekut. Złota kreacja robi wrażenie.

Zdjęcie aktorki w sylwestrowej stylizacji na swoim Instagramie umieściła sama projektantka. Mowa o błyszczącej, a zarazem długiej do ziemi złotej kreacji, która z daleka przyciąga uwagę. Nie tylko nie ma ramiączek, dzięki czemu optycznie wydłuża ciało, ale także jest zwężana w pasie, co sprawia, że talia aktorki jest idealnie wyeksponowana.

Kropką nad i jest narzutka, składająca się z piór, idealna na sylwestrowe szaleństwo. To właśnie ona sprawiła, że stylizacja zyskała delikatnego charakteru. Dzięki niej gwiazda z pewnością błyszczy, co zauważyli sympatycy obu pań, którzy w komentarzach wyrażali swoje opinie na temat tej sukni:

  • Jesteś wspaniałą osobą, a Twoje kreacje są przepiękne! Życzę Ci, aby ten rok był jeszcze lepszy, choć nie wiem czy można tworzyć coś piękniejszego
  • Piękną suknia. Narzutka z piórami po prostu cudna
  • Wow!!! Pani Małgosia będzie najpiękniejsza na balu w tej sukni.
  • Masz ogromny talent. Podziwiam Twoje kreacje.
  • Wow jedna z najpiękniejszych kreacji tego roku

Dzień wcześniej projektantka na swoim Instagramie udostępniła przedsmak tego małego dzieła sztuki, dzieląc się ze światem projektem sukienki. Wśród osób zachwyconych była m.in. Małgorzata Kożuchowska, która pod adresem projektantki nie szczędziła ciepłych słów.

Violu!!! Spełniaj swoje marzenia !!! Niech Nowy Rok będzie dla Ciebie łaskawy!!! I dziękuję za 2018!

A Wam jak się podoba sylwestrowa kreacja Małgorzaty Kożuchowskiej?

View this post on Instagram

Koniec roku to dla mnie czas głębokich refleksji… refleksji nad tym, co było z wyostrzeniem wzroku na to, co będzie. Mój rok składa się z marzeń, to one wyznaczają najwyższe cele, to one motywują do działania… prosty mechanizm, a jednak niezwykle cenny. I w tym roku udało się wznieść się na wyżyny, dokonać niemożliwego! Nie zabijajmy w sobie marzeń, tylko dlatego, że ktoś z naszego otoczenia uważa ich realizację za stracony czas… nigdy, ale to nigdy nie zawracajmy z drogi do szczęścia! Nawet jeśli trzeba zapłacić za to wysoką cenę i poprzeć ciężką pracą, to zdecydowanie warto, bo nie ma w życiu większej wartości niż spełnienie. Ja sama jestem tego skromnym przykładem i będę robić wszystko, by i innym pomóc uwierzyć w siebie! Bądźmy szczęśliwi i miejmy wokół siebie ludzi, którzy tym szczęściem będą się umieli cieszyć na równi z nami! Pięknego roku Kochani!!! #happynewyear #happiness

A post shared by Viola Piekut (@violapiekut) on

Oto sekretna dieta Małgorzaty Kożuchowskiej! Już wiemy, dlaczego jest taka szczuplutka

Anna Lewandowska i Małgorzata Kożuchowska pokazały identyczne zdjęcia z zabawy z dziećmi jednocześnie! Czy one się umówiły?

Małgorzata Kożuchowska dopiero teraz pochwaliła się zdjęciem ze świąt! Widok jak z filmu!


Czy lubisz Małgorzatę Kożuchowską?

×