Syn Małgorzaty Kożuchowskiej skończył 7 lat. Jego mama bajkowym przyjęciem uczciła ten wielki dzień. Tort? Sztos!

Urodziny syna Małgorzaty Kożuchowskiej

Urodziny syna Małgorzaty Kożuchowskiej

Małgorzata Kożuchowska bajkowym przyjęciem uczciła 7. urodziny syna. Jaś jest już dużym chłopcem i miał cudną imprezę. Tort? To marzenie każdego dziecka.

Małgorzata Kożuchowska regularnie pojawia się na planach filmów i seriali, co jakiś czas gości na branżowych imprezach, a także prowadzi konta w mediach społecznościowych, gdzie obserwuje ją mnóstwo osób – na samym Instagramie jest to ponad milion użytkowników. By być z nimi w stałym kontakcie, aktorka regularnie dodaje nowe posty.

Kożuchowska łączy karierę z wychowywaniem dziecka, Jasia. Aktorka, gdy zaszła w ciążę, miała 43 lata. Przez cały okres oczekiwania na syna musiała na siebie uważać. Przez pierwsze miesiące nie mogła wychodzić z łóżka:

Moja ciąża była trudna… Trzeba było na nią chuchać i dmuchać. Od mojej pani doktor usłyszałam: „Za nami dopiero pierwszy etap, bo przecież nie chodzi o to, żeby pani urodziła dziecko, ale o to, żeby pani urodziła dziecko zdrowe.” Dlatego też przez pierwsze trzy miesiące musiałam leżeć — wspominała w wywiadzie dla Baby by Ann.

Teraz jest już dumną mamą siedmiolatka. Jaś miał cudowne przyjęcie urodzinowe. Zdjęcia pojawiły się na Instagramie Kożuchowskiej. Zobaczcie.

Małgorzata Kożuchowska pokazała zdjęcia z 7. urodzin syna

Małgorzata Kożuchowska jest jedną z największych gwiazd polskiego kina. Od ponad dwóch dekad jest obecna na szklanym ekranie, a każda jej kolejna rola urasta do rangi hitu. Wierne grono fanów zyskała, pojawiając się w produkcjach, które pokochały miliony widzów – Kiler, M jak miłość czy Rodzinka.pl. Zawrotna kariera nie przeszkodziła jej w tym, by ułożyć sobie życie i spełnić się w roli matki. Od 13 lat aktorka jest żoną Bartłomieja Wróblewskiego, z którym wspólnie wychowuje syna Jasia.

We wrześniu chłopiec poszedł do szkoły. To był wielki dzień dla jego rodziców. Wzruszona aktorka nie omieszkała uczcić tego dnia odpowiednim wpisem na Instagramie.

Pierwszy dzwonek! I zupełnie nowy etap w życiu! Wszystkim „pierwszakom” cudownych lat w szkole! Przed Wami nowe wspaniałe przyjaźnie, nauka, poznawanie siebie i świata, kształtowanie zainteresowań i pasji. Pierwszy krok na drodze stawania się dorosłym człowiekiem!
Przed Wami wspaniały czas! Powodzenia Jasiu!!! – napisała.

Nie zabrakło także relacji z 7. urodzin syna. Małgorzata Kożuchowska pokazała, jakie bajkowe przyjęcie urządziła Jasiowi. Tort, jaki otrzymał, to prawdziwy majstersztyk. Nie mniejsze wrażenie robią pozostałe łakocie i koszulka z odpowiednim napisem, stylizowanym na ulubioną grę chłopca. Zajrzyjcie do naszej galerii.


Urodziny syna Małgorzaty Kożuchowskiej

Urodziny syna Małgorzaty Kożuchowskiej

Urodziny syna Małgorzaty Kożuchowskiej

Urodziny syna Małgorzaty Kożuchowskiej

Urodziny syna Małgorzaty Kożuchowskiej

Urodziny syna Małgorzaty Kożuchowskiej

Komentarze

 • Gość pisze:

  Dziękuję za komentarz Kobiecie w średnim wieku Kochana przytuliła bym cię gdybym mogła

 • Gość pisze:

  A , gdzie Małgosia;-):-(:-)

 • Stara kobieta pisze:

  Ten ekshibicjonizm jest srednio strawny.. . Szkoda, ze kobieta ocknela sie zbyt pozno na macierzynstwo i chlopak nie ma rodzenstwa. Przez to jest centrum wszechswiata dla matki. Nie zazdroszcze, wiem cos na ten temat…

  • Gość pisze:

   A może przez te lata starała się o dziecko tylko bez efektów?

  • Kobieta w średnim wieku pisze:

   Spodziewałam się takiego komentarza. To takie polskie a raczej polackie mieć taką mentalność. Zawsze jak ktoś ma jedno dziecko to każdy musi to komentować. I co że chłopak nie ma rodzeństwa? Jedyny problem to taki że będzie musiał znosić przykre komentarze ogranoczonych i słabo wykształconych ludzi takich jak ty. Kurde czy wszystkie stare grażyny muszą być takie podłe? Kablem od piekarnika Cie napierdalali że jesteś tak nieempatyczną i chamską osobą?

  • Gość szczesliwy pisze:

   Cudownie że ma dzięki nie ma znaczenia w jakim wieku . Strasburger ma pierwsze dziecko w wieku 72lat i jakoś nikt nie pastwi nad nim bądźmy kobietki solidarne a nie mściwe i za zdrosne.

 • Gość pisze:

  I fajnie, sto lat młody! Moje wnuki też mają że tak powiem tematyczne torty.

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×