Syn Krzysztofa Ibisza niedługo zostanie gwiazdą. Robił wiele, by nikt się nie dowiedział o jego planach

Krzysztof Ibisz i Maksymilian Ibisz

Krzysztof Ibisz i Maksymilian Ibisz

Krzysztof Ibisz jest dumnym ojcem dwóch wspaniałych synów. Starszy z nich, Maksymilian, właśnie wybrał szkołę i wie jaki zawód chce wykonywać w przyszłości. Co na to jego słynny tato?

Krzysztof Ibisz ma dwóch synów, Maksymiliana i Vincenta. Chociaż nie jest już w związku z matka żadnego z nich, to bierze czynny udział w ich wychowywaniu. Starszy z nich właśnie postanowił pójść w ślady swojego słynnego ojca.

Krzysztof Ibisz – kim w przyszłości chce być jego syn, Maksymilian?

Pierwsza żona Krzysztofa Ibisza, Anna Zajdler, jest w kolejnym związku. Z prezenterem jednak utrzymują bardzo dobre kontakty, ze względu na syna, Maksymiliana. Oboje starali się zapewnić mu normalne, ciepłe dzieciństwo.

Wiadomo również, że prezenter niejednokrotnie wspierał byłą żoną, która bywała ofiarą przykrych plotek na swój temat, sam doskonale wie, jak to jest.

Krzysiek pociesza Anię zawsze, gdy dotykają ją plotki. Sam pada często ich ofiarą – zdradziła w rozmowie z Rewią osoba z bliskiego otoczenia Ibisza.

Obecnie Anna Zajdler jest w związku z  drugim mężem, Tomaszem, z którym ma 12-letnią córkę, Milenę.

Jak podaje Rewia, starszy syn Ibisza, Maksymilian, właśnie zaczął studia aktorskie. Postanowił pójść w ślady swojego ojca, który z wykształcenia jest aktorem.

Maks nie obnosi się z tym, kim jest jego ojciec, bo chce być w szkole normalnie traktowany i sam dążyć do swoich celów, spełniać marzenia – zdradził informator magazynu.

Z pewnością chłopak może liczyć na wsparcie i dobrą radę ze strony swojego ojca. Nie możemy się doczekać pierwszej roli Maksymiliana Ibisza.

Krzysztof Ibisz – małżeństwa

Krzysztof Ibisz od 1998 do 2004 roku był związany z Anną Zejdler. Owocem ich związku jest syn Maksymilian, który ma już 20 lat. Po rozwodzie z nią prezenter ponownie wziął ślub. Jego drugą żoną została Anna Nowak, z którą był przez cztery lata. Doczekał się z nią kolejnego syna, Vincenta. Kto wie, może i on pójdzie w ślady ojca i starszego brata.

Zobacz: 13-letni syn Krzysztofa Ibisza wie więcej o seksie, niż niejeden dorosły Polak! Anna Nowak-Ibisz pochwaliła się wiedzą syna


Starszy syn Krzysztofa Ibisza - Maksymilian

Starszy syn Krzysztofa Ibisza - Maksymilian

Maksymilian Ibisz w dniu 19 urodzin

Maksymilian Ibisz w dniu 19 urodzin

Krzysztof Ibisz z synem Maksymilianem

Krzysztof Ibisz z synem Maksymilianem

Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Może Cię zainteresować

×