Szukaj

Maja Sablewska ostro zaszalała na wiosnę! Półnaga stylistka TVN Style pozuje w luksusowych majtkach! Ten francuski szał mody kosztuje fortunę!

Maja Sablewska pokazała sutek

Maja Sablewska pokazała sutek

Maja Sablewska pokazała się we francuskich majtkach

Maja Sablewska ponownie zrzuciła ciuszki na Instagramie. Celebrytka zaprezentowała się tym razem w samych majtkach, które kosztują prawdziwą fortunę.

Maja Sablewska widzom TVN Style jest znana z modowego programu, w którym zmienia zwykłe dziewczyny w prawdziwe gwiazdy. Poza programem Sablewska zasłynęła także swoimi nagimi fotami, które wylewają się z jej Instagrama. Celebrytka jak nikt inny uwielbia autoprezentację w negliżu, zatem jej fani doskonale znają rozmieszczenie jej wszystkich tatuaży, jak również rozmiar biustu. Maja kocha pokazywać się nago, absolutnie nie czuje przy tym najmniejszego wstydu.

Na profilu celebrytki można podziwiać jej spektakularne pozy na łóżku, pod prysznicem, w basenie. Do tego bogatego zestawu Maja dodała ostatnio nową odsłonę swoich wdzięków. Tym razem seksbomba z TVN Style wygina się na tle niebieskiej ściany, ubrana jedynie w jeansowe majtki. Okazuje się jednak, że nie są to zwykłe majtaski, taki model bielizny to francuski rarytas, który kosztuje około 2 tysiące złotych. Fani zmysłowej Sablewskiej natychmiast wkleili kilka ciekawych komentarzy pod postem swojej idolki.

Też zawsze byłam pełna podziwu dla Mai. Ale troszkę to już niesmaczne. A tłumaczenie tego sztuką, czy niezrozumieniem jest trochę naciągane Bo teraz jak ktoś się uprze, to wszystko może nazwać sztuką

Jak wam się podobają francuskie majtki Sablewskiej?

 

Sablewska totalnie odmieniła Iwonę Węgrowską! Wygląda tak, że “WOW”! Lepiej niż Doda!

Na widok apartamentu Mai Sablewskiej opadną wam szczęki! Gwiazda żyje jak w bajce!

Jasne włosy Mai Sablewskiej to już wspomnienie! Gwiazda postawiła na mocną zmianę!


Dodaj komentarz

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×