Szukaj

Maja Hyży nie odpuszcza Grzegorzowi: „Milczałam dla dobra dzieci”. Po 8 latach zdobyła się na kolejne odważne wyznanie

Maja Hyży o nękaniu przez byłego partnera

Maja Hyży o nękaniu przez byłego partnera

Maja Hyży zebrała się na odwagę i zdradziła kolejne sekrety ze swojej trudnej relacji z byłym mężem. Zdobyła się na odważną publikację. Konflikt z Grzegorzem Hyżym nabiera rumieńców.

Maja Hyży zaledwie kilka dni temu opublikowała na Instagramie wpis, w którym zarzuca byłemu mężowi, Grzegorzowi Hyżemu, że rzekomo od lat ją prześladuje i nie pozwala wieść spokojnego życia. W oświadczeniu wyjawiła, iż ojciec bliźniaków, Wiktora i Aleksandra, ma podobno stale ją obserwować, pouczać i kontrolować. Maja sugeruje, że głównym powodem takiego zachowania jest jego zazdrość o to, że ta jest szczęśliwa u boku nowego partnera.

Wokalistka nie musiała długo czekać na odpowiedź byłego partnera, który opublikował w social mediach obszerne oświadczenie, w którym wyjawił, że najważniejsze dla niego jest dobro synów:

Jako ojciec chroniłem prawa moich synów do prywatności, stanowczo nie zgadzając się na publikację ich wizerunku. Nie wykorzystywałem ich także do budowania swojej medialnej kariery.

Maja jednak nie odpuszcza i w poniedziałkowe popołudnie nagrała na Instastory krótki film, w którym m.in. zdradziła, od jak dawna trwają problemy w jej relacji z ojcem synów.

Maja Hyży wydała oświadczenie ws. Grzegorza

Piosenkarka odkąd tylko opowiedziała o swoim problemie, może liczyć na wsparcie internautów. Po publikacji spotkała się z odezwą ze strony wielu kobiet, które znalazły się w podobnej sytuacji. Wiadomości od fanek zmotywowały ją do dalszego działania, a tym samym dalszego wyciągania nowych rewelacji na światło dzienne.

Gwiazda zdecydowała się obnażyć kilka kolejnych faktów dotyczących jej zdaniem nagannego zachowania Grzegorza. Nie ukrywa, że długo zbierała się na odwagę, by po raz kolejny poruszyć ten trudny temat.

Cześć kochani. Do tej rozmowy zbierałam się bardzo długo, ale już chyba czas najwyższy się odezwać, bo nie ukrywam, że chciałabym wrócić do normalności, do codzienności, do normalnych rozmów z Wami, za którymi bardzo tęsknię – powiedziała w nagraniu zamieszonym na Instastory.

W dalszej części swojej wypowiedzi zdradziła, że po tym, jak postanowiła publicznie opowiedzieć o swoim problemie, zgłosiło się do niej wiele kobiet, które również mają problemy w relacjach z byłymi partnerami:

[…] Nie wiedziałam, że jest aż tak duży problem i to mnie chyba jeszcze bardziej przeraża, ale czuję mega wielką odpowiedzialność za to, co rozpoczęłam i nie zamierzam skończyć, także cieszę się, że jesteście ze mną i czuję tą siłę kobiet. Jestem z Wami i będę z Wami na pewno.

Hyży przyznała, że przez lata milczała w trosce o dobro swoich dzieci, jednak w pewnym momencie uszczypliwości byłego męża stały się na tyle uciążliwe, że zdecydowała się nagłośnić tę sprawę:

Przez około 8 lat trwało to, jak siedziałam cicho, nic się nie odzywałam i brałam to na barki. Liczyłam, że kiedyś to się skończy. Milczałam dla dobra dzieci. Ale ile można? Już się wylało, rozlało i już chyba ten margines i granica wytrzymałości pękła. I myślę, że właśnie teraz robię to dla dzieci. Jeszcze jedno: to, że chcę wrócić do normalności, do codzienności, do rozmów z Wami to tylko i wyłącznie dlatego, że to daje mi energię, do tego, żeby walczyć o siebie i, jak się okazuje, o Was.

Maja nie ukrywa, że historie innych Polek zachęciły ją do tego, by raz na zawsze zostawić przeszłość za sobą i odciąć się od toksycznego partnera, który od kilku lat wykańczał ją psychicznie.

Ten problem jest cały czas i ja musiałam nauczyć się żyć z nim od kilku dobrych, dobrych lat, no ale już się wylało i ja już nie chcę być cicho, ja nie chcę milczeć, a tym bardziej teraz, kiedy wiem, że Wy też mnie potrzebujecie i okazuje się, że potrzebujemy siebie wzajemnie… (…) Chcę się właśnie cieszyć takimi rzeczami, które budują, a mniej tymi, które demotywują i po których czuje się jak 0.

Grzegorz Hyży jak na razie nie odpowiedział na kolejne zarzuty Mai, choć na jego profilu na Instagramie pojawiła się grafika mówiąca o tym, że alienacja rodzicielska jest przemocą.


Maja Hyży o nękaniu przez byłego męża

Maja Hyży o nękaniu przez byłego męża

Maja Hyży o nękaniu przez byłego męża

Maja Hyży o nękaniu przez byłego męża

Maja Hyży o nękaniu przez byłego męża

Maja Hyży o nękaniu przez byłego męża

Dodaj komentarz

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×