Szukaj

17-letnia córka Pawła Golca podbija TikToka. Talent i uroda Mai robią wrażenie. Wyrosła na przezdolną piękność

Maja Golec z rodzicami

Maja Golec z rodzicami

Kim jest Maja Golec? Córka Pawła Golca i Katarzyny Golec wyrosła na prawdziwą piękność. 17-latka nie tylko wygląda jak gwiazda pop, ale też śpiewa zawodowo. Jej nagrania podbijają TikToka.

Paweł Golec jest polskim muzykiem popowym i jazzowym. Już na pierwszym roku studiów w Akademii Muzycznej w Katowicach na Wydziale Jazzu i Muzyki Rozrywkowej założył z kilkoma kolegami i swoim bratem bliźniakiem, Łukaszem, zespół Alchemik Acoustic Jazz Sextet, który otrzymał kilka nagród w Polsce i Europie. W tym czasie muzyk współpracował również ze znanymi polskimi wokalistami: KayahPawłem Kukizem, Norbim, Katarzyną Groniec czy Mietkiem Szcześniakiem.

Paweł w 1998 roku założył wraz z Łukaszem zespół Golec uOrkiestra, który od tamtego czasu jest najpopularniejszą grupą folkową w Polsce. Zespół wylansował takie przeboje, jak Szarpany, Crazy Is My Life, Słodycze, Ściernisko czy Górą Ty.

Muzyk w 2001 roku ożenił się z Katarzyną Kułaczewską, z którą tworzy przykładne małżeństwo. W jednym z wywiadów przyznał, że zakochał się w niej od pierwszego wejrzenia. Owocem ich związku są dwie córki – Maja i Anna.

Gdy zobaczyłem Kasię po raz pierwszy, zwróciłem uwagę na jej przezroczyste niebieskie oczy i bardzo zgrabne nogi. Gdy się człowiek zakochuje, to nie chodzi o kolor oczu czy włosów. Mnie spodobał się jej temperament i charakter – powiedział w rozmowie z Twoim Stylem.

Paweł ma powody do dumy. Jego najstarsza córka, Maja, odziedziczyła po nim talent wokalny. W Internecie pojawiło się już kilka coverów w jej wykonaniu.

Córka Pawła Golca została TikTokerką

Bracia Golec mają duże doświadczenie na scenie i choć, jak wielu twierdzi, czasy świetności mają już za sobą, nie zamierzają rezygnować z dalszej kariery. Podczas gdy oni pracują w domowym zaciszu nad nowymi kawałkami, córka Pawła podbija wirtualny świat.

17-letnia Maja, jak każda nastolatka jest bardzo aktywna w social mediach. Bardzo często publikuje nowe zdjęcia na Instagramie, a od jakiegoś czasu internauci mogą również zobaczyć ją na TikToku. Tam, oprócz zabawnych filmików, publikuje również nagrania, na których wykonuje covery znanych zespołów.

W repertuarze Mai znalazły się przeboje znanych zagranicznych wokalistów. Największą liczbę wyświetleń zdobyła dzięki wykonaniu utworu I see red zespołu Everybody Loves An Outlaw.

@majjcia_

🌶 #fypシ #singing #alliseeisred #iseered #iseeredcover #cover

♬ original sound – majjcia

Pod nagraniem w mig zaroiło się od komentarzy. Internauci nie szczędzą ślicznej nastolatce miłych słów:

  • Talent po tatusiu i wujku.
  • Omg, ciarki.
  • Super masz głos Maju!
  • Piękny głos. Aż miło posłuchać.
  • Co za głos…

Maja publikuje swoje nagrania również na YouTube, gdzie zyskuje coraz większą popularność. Jak dotąd udostępniła dwa nagrania. Pierwsze powstało po tym, jak otrzymała nominację do akcji Hot16Challenge. Po długiej przerwie udostępniła swoim fanom cover utworu Rihanny pt. Stay. Posłuchajcie sami.

Trzymamy kciuki za dalszą karierę Mai i z niecierpliwością czekamy na kolejne nagrania.


Paweł Golec z córką Mają

Paweł Golec z córką Mają

Katarzyna, Paweł i Maja Golec

Katarzyna, Paweł i Maja Golec

Córki Pawła Golca

Córki Pawła Golca

Dodaj komentarz

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×