Magdalena Cielecka pokazała pierwsze wspólne zdjęcie z Bartkiem Gelnerem. Dookoła nich magiczna atmosfera

Magdalena Cielecka

Magdalena Cielecka

Magdalena Cielecka pochwaliła się w sieci pierwszym wspólnym zdjęciem z Bartoszem Gelnerem. Razem wybrali się do wyjątkowego miejsca. 

Magdalena Cielecka to aktorka, którą od lat podziwiają widzowie. Ma na swoim koncie wiele niezapomnianych ról, a sporą popularność przyniosła jej ta w filmie Zakochani. Tam wcieliła się w bardzo rezolutną randkowiczkę Zosię Karską, która doskonale wiedziała jak rozkochiwać w sobie bogatych mężczyzn. Od tej pory nie mogła narzekać na brak pracy i kolejnych propozycji. W ostatnim czasie fani mogli ją oglądać w roli zdecydowanej pani prokurator w serialu Chyłka, który powstał na podstawie powieści Remigiusza Mroza.

Tyle samo, co o zawodowej karierze aktorki mówi się też o jej życiu prywatnym, a zwłaszcza związkach. Przez kilka lat jej partnerem był Andrzej Chyra. Uczucie to nie przetrwało jednak próby czasu. Kolorowa prasa bacznie przyglądała się temu, kto po rozstaniu pojawia się u jej boku. Jej serce zajął 16 lat młodszy Bartosz Gelner.

Magdalena Cielecka pochwaliła się pierwszym zdjęciem z Bartoszem Gelnerem

Związek gwiazdy kina ze sporo młodszym aktorem wzbudził ogromne zainteresowanie tabloidów i fanów. Sami zainteresowani bardzo długo jednak milczeli na ten temat. Nie pokazywali wspólnych zdjęć w sieci i nie bywali na salonach. Dopiero w niedawnym wywiadzie, dla miesięcznika Zwierciadło Cielecka potwierdziła, że się spotykają i odniosła się do ich różnicy wieku.

Mam pełną świadomość, że on mnie wiekiem nigdy nie dogoni, a ja też na niego nie poczekam. Ale z jakiegoś powodu serce wybrało jego. Nie wartościuję go przez pryzmat wieku, tylko dlatego, jakim jest człowiekiem. Trzeba też oddzielić wiek od dojrzałości, bo to nie jest tożsame. Ktoś starszy może być dzieckiem na wielu poziomach i odwrotnie, to bardzo indywidualne. Moje życie jest tu i teraz, takie. Jestem w nim na całość – powiedziała gwiazda.

Po tych słowach nie ma już dłużej zamiaru ukrywać tego, co ich łączy, zdecydowała się nawet wrzucić na Instagram ich pierwsze wspólne zdjęcie. Pochwaliła się relacją ze wspólnego wypadu do galerii w Stuttgarcie. Dookoła zakochanych znajdowały się między innymi dzieła, które wyszły spod ręki Pablo Picasso. Relację aktorki udostępniamy w naszej galerii pod tekstem.


Magdalena Cielecka i Bartosz Gelner

Magdalena Cielecka i Bartosz Gelner

Magdalena Cielecka i Bartosz Gelner

Magdalena Cielecka i Bartosz Gelner

Magdalena Cielecka i Bartosz Gelner

Magdalena Cielecka i Bartosz Gelner

Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Może Cię zainteresować

×