Magdalena Cielecka jak Jennifer Aniston. Ostry protest polskiej gwiazdy przeciwko pytaniom o ciążę

magdalena cielecka o ciąży

magdalena cielecka o ciąży

Magdalena Cielecka o ciąży

Coraz więcej bezdzietnych gwiazd protestuje przeciwko dość powszechnym pytaniom o to, kiedy zajdą w ciążę albo sugestiom, że właśnie spodziewają się dziecka. Ostatnio pod naporem spekulacji, jakoby wkrótce miała zostać mamą, ugięła się Jennifer Aniston. Aktorkę oburzyły szukające sensacji tabloidy nieustannie dopatrujące się u niej widma ciąży.

Zobacz: Jennifer Aniston ostro komentuje: „Nie jestem w ciąży”

Również wielu polskim gwiazdom swoista presja wywierana na kobiety poprzez pytania o ciążę wydaje się co najmniej nie na miejscu. W wywiadzie dla „Urody Życia” zaprotestowała przeciwko temu Magdalena Cielecka.

Aktorka wielokrotnie opowiadała, że nie należy do osób, które kwestię życiowego spełnienia rozpatrują przez pryzmat macierzyństwa i posiadania dzieci. Teraz dodaje, że „troskliwe” pytania o dziecko wydają się jej wręcz nieludzkie.

Jeszcze straszniejsze są te nieustanne sugestie i  pytania o  dziecko. To nie tylko jest nieeleganckie, ale zwyczajnie okrutne – mówi „Urodzie Życia” Magdalena Cielecka. – Jak można zadawać takie pytanie komuś, jeśli nie wiemy, dlaczego nie ma dziecka? Może on jest właśnie zrozpaczony, że go nie ma. Albo że nie ma partnera. Ale nie będzie przecież o  tym opowiadał w  gazecie! Jako kobieta, miałam wiele takich sytuacji. Kiedy chce się wyć, ale musisz to opanować. Pękasz dopiero w samotności – dodała.

Magdalena Cielecka o ciąży (fot. AKPA)

Magdalena Cielecka o ciąży (fot. AKPA)


Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×