Magda Stępień świętuje 5 miesięcy syna na drugim końcu świata i zachwyca figurą: „Ale zgrabna mama”. Trudno oderwać wzrok

Magda Stępień

Magda Stępień

Magdalena Stępień postanowiła z rozmachem uczcić pierwszych 5 miesięcy swojego synka. Modelka zabrała chłopca do Dubaju. Pochwaliła się zdjęciami, na których zachwyca figurą. 

Magdalena Stępień to jedna z uczestniczek programu Top Model. Po udziale w show zyskała sobie sympatię fanów, naprawdę głośno zrobiło się o niej w momencie gdy związała się z piłkarzem – Jakubem Rzeźniczakiem. Ich relacja pełna była wzlotów i upadków. On miał już za sobą małżeństwo z Edytą Zając i kilka głośnych romansów. Młoda modelka była jednak bez pamięci zakochana. Po pierwszych niepowodzeniach postanowili dać sobie kolejną szansę. Wyglądało na to, że układa im się znakomicie, zwłaszcza wtedy, gdy pochwalili się nowiną o ciąży.

Razem oczekiwali na narodziny synka, a przyszła mama chętnie chwaliła się kolejnymi zdjęciami i pokazywała, jak zmienia się jej ciało. Fani nie szczędzili jej komplementów i razem z nią odliczali dni do porodu. Niestety tuż przed szczęśliwym rozwiązaniem rozstała się ona z ojcem swojego dziecka.

Dbam o małego, jak tylko mogę. M.in. dbam też o siebie, bo ta cała sytuacja nie była dla mnie prosta i to też mnie mobilizowało, żeby sobie udowodnić, że jednak jesteś w stanie jako samotna matka nie tylko opiekować się dzieckiem, ale też również zadbać o siebie. Na tą chwilę nie mogę powiedzieć, że coś jest nie tak, że mam jakąś depresję poporodową, że dopadł mnie jakiś baby-blues. Codziennie wstaje, mam energię, mam siłę i walczę o to, aby Oliwier nie odczuł tego, że jego taty nie ma przy nas.

Magdalena Stępień świętuje 5 miesięcy z synkiem

Magda i Kuba tuż przed narodzinami syna rozstali się. Piłkarz wyprowadził się z mieszkania, które wcześniej razem zajmowali. Ostatnie tygodnie przed porodem modelka spędziła samotnie, nie było go także przy narodzinach chłopca. W szpitalu pojawił się, dopiero gdy jego syn był już na świecie. Wiadomo, że nie uczestniczył w chrzcie, a także nie zjawił się z mikołajkowym prezentem, o czym mama Oliwiera wspomniała na Instagramie.

Dla Magdy synek jest jednak oczkiem w głowie i od pierwszej chwili jest w nim bez pamięci zakochana. Chociaż chłopiec ma zaledwie kilka miesięcy, zdążyli już zwiedzić razem kawałek świata. 5 wspólnych miesięcy również postanowili uczcić za granicą. Stępień zabrała maluszka z tej okazji do Dubaju. Pochwaliła się pięknymi zdjęciami, które zapierają dech.

5 miesięcy razem – napisała.

Modelka pod zdjęciami zebrała masę komplementów. Fani nie tylko zachwycają się małym Oliwierem, ale też jej figurą. Błyskawicznie wróciła do znakomitej formy.

  • Cudni jesteście! Ucałowania dla Was.
  • Piękną masz figurę.
  • Ale zgrabna mama.
  • Wow bosko.
  • Taki malutki, a ile już zwiedził.

Trudno nie zgodzić się z internautami. Magda wygląda znakomicie i widać, że macierzyństwo zdecydowanie jej służy. Czekamy na kolejne zdjęcia z wyjazdu.


Magdalena Stępień z synkiem w Dubaju

Magdalena Stępień z synkiem w Dubaju

Magdalena Stępień z synkiem w Dubaju

Magdalena Stępień z synkiem w Dubaju

Magdalena Stępień pokazała pierwsze efekty sesji Oliwiera

Magdalena Stępień pokazała pierwsze efekty sesji Oliwiera

Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×