Praca w TVN dała Magdzie Mołek w kość. Gwiazda ostatecznie rozlicza się z przeszłością w mocnym wpisie

Magda Mołek odeszła z Dzień Dobry TVN

Magda Mołek odeszła z Dzień Dobry TVN

Magdalena Mołek podsumowuje rok swojej działalności na kanale YouTube. Gwiazda świętuje swój wielki sukces, ale mówi także o tym, że nie każdy wierzył w jej nową zawodową drogę. Wspomina też o "malkontentach" i odejściu z TVN.

Magdalena Mołek swoją przygodę z pracą na antenie zaczynała w TVP. Po pewnym czasie przeniosła się do TVN i to właśnie tam jej kariera sięgnęła szczytu. W 2004 roku zadebiutowała w programie Dzień Dobry TVN, gdzie spędziła następne kilkanaście lat. Śniadaniówkę tworzyła niemal od samego początku.

W 2019 roku dziennikarka razem ze swoim ekranowym partnerem Marcinem Mellerem odeszli z telewizji śniadaniowej. Jej zniknięcie z obsady było dla widzów prawdziwym szokiem. Wiele osób nie wyobrażało sobie bowiem, że może jej zabraknąć w porannym programie.

Po 15 latach na pewno była to dla niej bardzo trudna decyzja. Mołek w tamtym czasie, wyjaśniając kulisy swojej decyzji, podkreśliła, że była już zmęczona, a ostateczny wpływ na pożegnanie się ze stacją miały względy prywatne. Dziennikarka chciała poświęcić więcej czasu swoim dzieciom. To miało przeważyć o tym, że pora już pożegnać się z widzami i współpracownikami.

Czy było coś jeszcze, co skłoniło ją do odejścia z pracy?

Magda Mołek podsumowuje pierwszy rok swojego kanału na YouTube

Magda Mołek zrobiła sobie dłuższy urlop, lecz po pewnym czasie stęskniła się za kamerą. Gwiazda postanowiła wystartować z własnym kanałem na YouTube, gdzie zamieszcza wywiady z najbardziej znanymi gwiazdami show-biznesu. W moim stylu okazało się miejscem, które szybko pokochali jej fani.

Z każdym kolejnym filmem rosła liczba widzów i subskrybentów. Właśnie mija rok od premierowego nagrania. Dziennikarka postanowiła zatem zrobić krótkie podsumowanie ostatnich 12 miesięcy. Pod najnowszym zdjęciem na Instagramie pojawił się bardzo obszerny opis dotyczący odważnej decyzji Magdy o założeniu własnego kanału.

Gwiazda przyznała, że na początku miała obawy, ale nie chciała już dłużej być od nikogo zależna:

Mija rok, odkąd ruszył mój kanał na YouTube’ie. „W moim stylu” powstał, bo chciałam rozmawiać z ludźmi, którzy mają skrzydła. Bo marzyłam o miejscu w mediach, które będzie moje. Bo nie chciałam się już dłużej przepychać z tymi, którzy „wiedzą lepiej”. I choć się bałam, to zrobiłam to… A wtedy jakby cały wszechświat stanął po mojej stronie.

Magda dzięki nowej drodze zawodowej może się pochwalić ogromnym sukcesem. Dziennikarka przedstawiła krótko statystyki, jakimi cieszy się jej kanał po roku od debiutu.

A teraz, po roku, jest nas więcej niż mieszkańców mojej rodzinnej Legnicy – 110 000 subskrybentów, ale dla mnie to 110k moich Was. Moje rozmowy ogląda średnio grubo ponad 100 000 osób. Komentujecie, wysyłacie propozycje gości, zwracacie i uwagę na różne rzeczy.
Ten kanał jest nasz wspólny, bez Was nie miałby tej Mocy.

Nie ukrywa też, że jest ogromnie wdzięczna swoim fanom i osobom, które od początku w nią wierzyły. Zdradziła jednak, że byli i tacy co próbowali podciąć jej skrzydła już na starcie.

Jestem dziś wdzięczna Wszystkim, którzy dmuchali w moje skrzydła. Wszystkim. Ale też tym, którzy wątpili we mnie, podważali sens budowania takiej drogi zawodowej. Byliście moimi najlepszymi nauczycielami, bo dzięki Wam wiem już na pewno, że nie ważne, co ludzie powiedzą – bo mówili, mówią i będą mówić i na tym się kończy ich rola.

Dla swoich obserwatorów ma też bardzo ważne przesłanie dotyczące marzeń i wiary we własne siły. Okazuje się, że w przeszłości nie mogła w pełni pokazać tego, co potrafi.

Kochani! Nie dajcie sobie odbierać wiary w marzenia! Nie słuchajcie malkontentów i tych, co „wiedzą lepiej”. Słuchajcie swojej intuicji, swojego serca i proszę chrońcie swoje skrzydła. Dziękuję za nasz pierwszy wspólny rok. Zapraszam na kolejny.

Nie pozostaje nam nic innego, jak razem z Magdą cieszyć się z jej wielkiego sukcesu. Być może w poprzedniej pracy nie miała możliwości do tego, by rozwinąć „swoje skrzydła”?


Magdalena Mołek

Magdalena Mołek

Magda Mołek w płaszczu Reserved

Magda Mołek w płaszczu Reserved

Magda Mołek w kombinezonie Reserved

Magda Mołek w kombinezonie Reserved

Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Może Cię zainteresować

×