Szukaj

Magda Mołek ma troje dzieci! Gwiazda wyznała swoją słodką tajemnicę!

Magda Mołek w 2018 roku urodziła drugie dziecko. Prezenterka TVN-u jest mamą dwóch synów, do których dołączyła adoptowana córka Bianka.
Magda Mołek urodziny, wiek, data urodzenia

Magda Mołek urodziny, wiek, data urodzenia

Magda Mołek zalicza się do dziennikarek cieszących się wśród widzów TVN-u największą popularnością. Jej programy weekendowe i autorski cykl wywiadów W roli głównej to majstersztyk taktownego dziennikarstwa. Mołek zawsze jest świetnie przygotowana, z ogromnym szacunkiem i uwagą traktuje swoich wszystkich rozmówców. Ostatnio podczas niedzielnego wydania Dzień Dobry TVN prezenterka wyjawiła widzom swoją wielką tajemnicę. Skłoniła ją do tego wizyta Szymona Hołowni, który opowiadał o działalności charytatywnej swoich fundacji pomagających dzieciom w Afryce.

Magda nieoczekiwanie wyznała na wizji, że również pomaga afrykańskim dzieciom, a ostatnio adoptowała córkę:

Muszę się przyznać do czegoś. Szymonowi już powiedziałam. Od wczoraj mam córeczkę. Śliczną dziewczynkę, którą adoptowałam za pośrednictwem internetu w waszej wspaniałej „Fundacji Kasisi”. Bianka ma 7 miesięcy i mam nadzieję, że będzie rosła zdrowo. Jest wspaniała. Mam już dwóch synów i córeczkę. Polecam państwu ten rodzaj pomagania – powiedziała na wizji Mołek.

Za pośrednictwem Fundacji Kasisi Szymon Hołownia od w 2013 roku wspiera 250 dzieci z Domu Dziecka Kasisi w Zambii. Kolejna fundacja Hołowni – Dobra Fabryka realizuje misję w czterech wymiarach: karmi, leczy, edukuje i daje pracę tam, gdzie ludzie tego najbardziej potrzebują. Szymon od lat jest zaangażowany w pomoc potrzebującym dzieciom.

Hołownia po rozmowie z Magdą Mołek opublikował zdjęcie z piękną dziennikarką, podpisując je z wielką dumą:

Po prawicy: rzecz jasna Magda Mołek, z którą znamy się dwadzieścia lat (a więc całe jej życie), a która od wczoraj jest opiekunką naszej małej Bibiany w ‚Adoptuj z sercem’ – pochwalił się Hołownia.

Pod postem Hołowni pojawiły się miłe słowa od internautów:

  • Szymon brawo. Cały czas kibicuje i nie tylko
  • Może jakiś program albo stronkę jak można adoptować dzieci z innych zakonników świata

Brawo!

View this post on Instagram

Błogosławiony między niewiastami – dziś w znanym programie religijnym Dzień Dobry TVN. 🙂 Po lewicy: dr @aleksandrakosmeda , znakomity pediatra i alergolog, od lat wspierająca Kasisi myślą, mową, uczynkiem (wyjazdowym) i niezaniedbaniem. Po prawicy: rzecz jasna @magda_molek, z którą znamy się dwadzieścia lat (a więc całe jej życie), od wczoraj opiekunką adopcyjną malutkiej Bibiany (w ramach „Adoptuj z sercem”, dołączyć można tu: https://www.fundacjakasisi.pl/pl/adoptuj_z_sercem. 🙂 Na facebookowym profilu @fundacja.kasisi wciąż zbieramy na remont naszego domowego szpitaliku, a za tydzień w niedzielę w Teatrze WarsSawy na Rynku Nowego Miasta w Stolnicy, o 16.00 koncert na rzecz Kasisi (prowadzimy: koleżanka Cegła @agnieszkacegielska i – jak to się dzisiaj mówi – „moja osoba”)! Zapraszamy! 🙂

A post shared by Szymon Hołownia (@szymon.holownia) on

Zobacz: Dorota Szelągowska pochwaliła się swoim nowym luksusowym gniazdkiem! Właśnie odebrała klucze!

Zobacz: Magda Mołek opowiedziała o minusach macierzyństwa: “Czasem chce mi się płakać ze zmęczenia” [WIDEO]

Zobacz: Magda Mołek w swoje urodziny zmyła makijaż i pokazała wszystkie zmarszczki! Czy wygląda na swój wiek?


Szymon Hołownia i Magda Mołek

Szymon Hołownia i Magda Mołek

Szymon Hołownia w drodze do Dzień Dobry TVN

Szymon Hołownia w drodze do Dzień Dobry TVN

Szymon Hołownia - Dzień Dobry TVN

Szymon Hołownia - Dzień Dobry TVN

Dodaj komentarz

Polecane dla Ciebie

Może Cię zainteresować

Najczęściej czytane dziś

×