Magda Mołek ma troje dzieci! Gwiazda wyznała swoją słodką tajemnicę!

Magda Mołek urodziny, wiek, data urodzenia

Magda Mołek urodziny, wiek, data urodzenia

Magda Mołek w 2018 roku urodziła drugie dziecko. Prezenterka TVN-u jest mamą dwóch synów, do których dołączyła adoptowana córka Bianka.

Magda Mołek zalicza się do dziennikarek cieszących się wśród widzów TVN-u największą popularnością. Jej programy weekendowe i autorski cykl wywiadów W roli głównej to majstersztyk taktownego dziennikarstwa. Mołek zawsze jest świetnie przygotowana, z ogromnym szacunkiem i uwagą traktuje swoich wszystkich rozmówców. Ostatnio podczas niedzielnego wydania Dzień Dobry TVN prezenterka wyjawiła widzom swoją wielką tajemnicę. Skłoniła ją do tego wizyta Szymona Hołowni, który opowiadał o działalności charytatywnej swoich fundacji pomagających dzieciom w Afryce.

Magda nieoczekiwanie wyznała na wizji, że również pomaga afrykańskim dzieciom, a ostatnio adoptowała córkę:

Muszę się przyznać do czegoś. Szymonowi już powiedziałam. Od wczoraj mam córeczkę. Śliczną dziewczynkę, którą adoptowałam za pośrednictwem internetu w waszej wspaniałej „Fundacji Kasisi”. Bianka ma 7 miesięcy i mam nadzieję, że będzie rosła zdrowo. Jest wspaniała. Mam już dwóch synów i córeczkę. Polecam państwu ten rodzaj pomagania – powiedziała na wizji Mołek.

Za pośrednictwem Fundacji Kasisi Szymon Hołownia od w 2013 roku wspiera 250 dzieci z Domu Dziecka Kasisi w Zambii. Kolejna fundacja Hołowni – Dobra Fabryka realizuje misję w czterech wymiarach: karmi, leczy, edukuje i daje pracę tam, gdzie ludzie tego najbardziej potrzebują. Szymon od lat jest zaangażowany w pomoc potrzebującym dzieciom.

Hołownia po rozmowie z Magdą Mołek opublikował zdjęcie z piękną dziennikarką, podpisując je z wielką dumą:

Po prawicy: rzecz jasna Magda Mołek, z którą znamy się dwadzieścia lat (a więc całe jej życie), a która od wczoraj jest opiekunką naszej małej Bibiany w 'Adoptuj z sercem' – pochwalił się Hołownia.

Pod postem Hołowni pojawiły się miłe słowa od internautów:

  • Szymon brawo. Cały czas kibicuje i nie tylko
  • Może jakiś program albo stronkę jak można adoptować dzieci z innych zakonników świata

Brawo!

View this post on Instagram

Błogosławiony między niewiastami – dziś w znanym programie religijnym Dzień Dobry TVN. 🙂 Po lewicy: dr @aleksandrakosmeda , znakomity pediatra i alergolog, od lat wspierająca Kasisi myślą, mową, uczynkiem (wyjazdowym) i niezaniedbaniem. Po prawicy: rzecz jasna @magda_molek, z którą znamy się dwadzieścia lat (a więc całe jej życie), od wczoraj opiekunką adopcyjną malutkiej Bibiany (w ramach „Adoptuj z sercem”, dołączyć można tu: https://www.fundacjakasisi.pl/pl/adoptuj_z_sercem. 🙂 Na facebookowym profilu @fundacja.kasisi wciąż zbieramy na remont naszego domowego szpitaliku, a za tydzień w niedzielę w Teatrze WarsSawy na Rynku Nowego Miasta w Stolnicy, o 16.00 koncert na rzecz Kasisi (prowadzimy: koleżanka Cegła @agnieszkacegielska i – jak to się dzisiaj mówi – „moja osoba”)! Zapraszamy! 🙂

A post shared by Szymon Hołownia (@szymon.holownia) on

Zobacz: Dorota Szelągowska pochwaliła się swoim nowym luksusowym gniazdkiem! Właśnie odebrała klucze!

Zobacz: Magda Mołek opowiedziała o minusach macierzyństwa: “Czasem chce mi się płakać ze zmęczenia” [WIDEO]

Zobacz: Magda Mołek w swoje urodziny zmyła makijaż i pokazała wszystkie zmarszczki! Czy wygląda na swój wiek?


Szymon Hołownia i Magda Mołek

Szymon Hołownia i Magda Mołek

Szymon Hołownia w drodze do Dzień Dobry TVN

Szymon Hołownia w drodze do Dzień Dobry TVN

Szymon Hołownia - Dzień Dobry TVN

Szymon Hołownia - Dzień Dobry TVN

Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Może Cię zainteresować

×