Magda Mołek w swoje urodziny zmyła makijaż i pokazała wszystkie zmarszczki! Czy wygląda na swój wiek?

Magda Mołek urodziny, wiek, data urodzenia

Magda Mołek urodziny, wiek, data urodzenia

Magda Mołek skończyła 43 lata. W dniu urodzin opublikowała zdjęcie, na którym pozuje bez makijażu. Odważne zdjęcie spotkało się z serdecznym przyjęciem ze strony internautów.

30 kwietnia Magda Mołek skończyła 43 lata. Gwiazda swoje urodziny postanowiła uczcić odważnym zdjęciem. Na Instagramie opublikowała fotografię, na której pozuje bez grama makijażu! Jej twarz na zdjęciu pozbawiona jest jakiejkolwiek obróbki graficznej, dzięki czemu możemy śmiało stwierdzić, że uwielbiana przez widzów prezenterka TVN-u starzeje się z godnością.

Na twarzy Magdy Mołek na próżno szukać jakichkolwiek mocnych zmarszczek, przebarwień czy oznak odwodnienia. Gwiazda może pochwalić się piękną, promienną cerą, dzięki czemu wygląda na co najmniej 10 lat młodszą. Swoją urodę gospodyni W roli głównej odziedziczyła w genach, bowiem jak powszechnie wiadomo, Magda nie korzysta z dobrodziejstw medycyny estetycznej. W jednym ze swoich wpisów otwarcie przyznała, że z botoksem i kwasem hialuronowym nie jest jej po drodze:

Uff, nareszcie weekend w domu. I choć ciągle chodzę niewyspana, a momentami za dużo pracuję, choć kocham moje zmarszczki, bo zawsze będę powtarzać za Orianą Fallaci, że one są jak medale i odznaczenia, na które sobie zapracowałam

Swoje zdrowe podejście do akceptacji upływającego czasu Mołek za pewne wyniosła z domu, na co wskazuje jej urodzinowy wpis:

43 lata temu moja Najwspanialsza Mama urodziła mnie w szpitalu w Żaganiu. Co roku 30.04 dzwonię do niej dziękując jej za wytrwałość, miłość i mądrość – po prostu uważam, że ten dzień to nasze wspólne Święto. Sobie życzę dużo zdrowia a Wam pięknego wieczoru – napisała.

Piękne słowa Magdy zyskały poklask szczególnie wśród młodych kobiet obserwujących jej profil na Instagramie. W komentarzach możemy przeczytać życzenia urodzinowe oraz mnóstwo pochlebnych opinii na temat wyglądu Mołek:

  • Jesteś piękną i mądrą kobietą
  • Uwielbiam pani podejście do samoakceptacji
  • Piękna, naturalna Pani Magda wygląda obłędnie
  • Sto lat i jeszcze dłużej Piękna Magdo

Prezenterkę skomplementowała nawet Małgorzata Kożuchowska:

Wszystkiego najlepszego, Beauty!

Oby więcej tak budujących opinii ze strony osób, które doskonale zdaje sobie sprawę, że trzeba dobrze wyglądać przed kamerą, a mimo to propagują naturalność ponad wszystko.

Zobacz: Barbara Kurdej-Szatan pozuje bez makijażu, ale internauci patrzą niżej. „O matko, jak ci piersi urosły!”

Zobacz: Irina Shayk bez makijażu i z opuchniętą twarzą. To chyba najgorsze zdjęcie w dorobku modelki

Zobacz: Marta Żmuda-Trzebiatowska bez makijażu zachwyca się świątecznym odpoczynkiem. Wygląda jak nastolatka!


Magda Mołek bez makijażu w dniu 43 urodzin

Magda Mołek bez makijażu w dniu 43 urodzin

Magda Mołek odmieniona w Top Model na wiosnę

Magda Mołek odmieniona w Top Model na wiosnę

Magda Mołek pokazała się w nowej fryzurze

Magda Mołek pokazała się w nowej fryzurze

Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Może Cię zainteresować

×