Magda Mołek z rozmachem uczciła 44. urodziny! Zaprosiła fanów do swoich 257m². Tylu sekretów jeszcze nie zdradziła

Magda Mołek

Magda Mołek

Magda Mołek obchodzi swoje 44. urodziny. Z tej okazji przygotowała dla fanów ogromną niespodziankę. W domowym zaciszu nagrała film, który wzruszy niejednego entuzjastę jej talentu.

Magda Mołek należy do grona najbardziej cenionych dziennikarek w kraju. Swoją pracę w mediach rozpoczęła ponad 20 lat temu. W swojej karierze miała okazję pracować w Canal+, TV Puls oraz TVP. Przez wiele lat była także współprowadzącą Dzień Dobry TVN. Ma także swój autorski program W roli głównej, do którego zaprasza do rozmowy wiele gwiazd cieszących się popularnością. Dziś obchodzi 44. urodziny. Z tej okazji Magda opublikowała na swoim kanale społecznościowym post wraz z niespodzianką dla fanów.

Magda Mołek wraca do Dzień Dobry TVN

W minione wakacje Magda Mołek zniknęła z anteny programu Dzień Dobry TVN. Jej miejsce zajęła Małgorzata Ohme. Wielu fanów poczuło rozczarowanie wynikające z braku ulubionej prezenterki na wizji. Na szczęście dla nich, Magda nie powiedziała jeszcze ostatniego słowa i zapowiedziała, że pojawi się w swoje urodziny w programie.

 Jutro powiem Wam dzień dobry z TVN. Tuż po 9:00 zrobię przegląd prasy w @dziendobrytvn! Czuję, jakby nie było mnie tam już ze 100 lat. À propos lat: spędźcie moje 44. urodziny ze mną! To już jutro. Przygotowałam coś extra! O szczegółach opowiem rano w studiu.

Zachwyceni fani nie mogli doczekać się, kiedy znów ją zobaczą:

  • Czekam pani Madziu. to będzie piękny poranek.
  • Wracaj ! Tęsknimy.
  • Jutro oglądamy!
  • Wreszcie DDTVN z najlepszą dziennikarką.

Urodziny Magdy Mołek. Ile lat skończyła?

Dziś Magda dodała kolejny post na swoim kanale społecznościowym. Tym razem z okazji 44.urodzin. Napisała w nim, że świętuje je w swoim stylu. Wspomniała także o 25 latach pracy, które nie zawsze był kolorowe. W tym okresie zbierała doświadczenia, lekcje, ale także baty. Natomiast jej mama w tym czasie kolekcjonowała nagrania i wycinki z gazet z udziałem córki.

Przez ostatnie 25 lat pracy zbierałam doświadczenia, lekcje i baty a moja mama nagrania i wycinki z gazet.

Magda, jak co roku w urodziny dzwoni do swojej mamy z podziękowaniami, za to, że dała jej życie. Tym razem jednak postanowiła zrobić coś więcej i zdecydowała się na przerobienie archiwalnych materiałów w film. Przy okazji pochwaliła się także swoim nowym kanałem na Youtubie, który nosi wdzięczną nazwę W Moim Stylu. Gwiazda zaprasza widzów do swojego mieszkania, która – jak sama zdradziła – ma aż 257 metrów kwadratowych.

A ponieważ jak wiecie co roku dzwonię do Niej i dziękuję, że dała mi życie, to tym razem postanowiłam jeszcze nie zmarnować jej wysiłków z tym całym archiwizowaniem. Wzięłam to wszystko na montaż i tak powstał film, który właśnie możecie zobaczyć na moim nowootwartym kanale na YouTube’ie „W Moim Stylu” – napisała.

To właśnie tam będzie odkrywać świat i ludzi, którzy według niej wydają się interesujący. Siedząc w wygodnym fotelu, będzie opowiadała o 25 latach swojej kariery.

Będę Wam tam pokazywać świat i ludzi, którzy mnie ciekawią. Siedząc w tym wygodnym fotelu, opowiem 25 lat swojej kariery w mediach.

View this post on Instagram

Urządziłam sobie 44. Urodziny ???? W moim stylu. Przez ostatnie 25 lat pracy zbierałam doświadczenia, lekcje i baty a moja mama nagrania i wycinki z gazet. A ponieważ jak wiecie co roku dzwonię do Niej i dziękuję, że dała mi życie, to tym razem postanowiłam jeszcze nie zmarnować jej wysiłków z tym całym archiwizowaniem. Wzięłam to wszystko na montaż i tak powstał film, który właśnie możecie zobaczyć na moim nowootwartym kanale na YouTube’ie „W Moim Stylu” Będę Wam tam pokazywać świat i ludzi, którzy mnie ciekawią. Siedząc w tym wygodnym fotelu, opowiem 25 lat swojej kariery w mediach. LINK DO KANAŁU W BIO Obejrzyjcie i dajcie znać, czy jest dobrze ???? #wnetrzavox #youtube #wmoimstylu #storyofmylife❤️❤️

A post shared by Magda Mołek (@magda_molek) on

Niespodziankę, którą przygotowała Magda Mołek, można zobaczyć poniżej:


Magda Mołek obchodzi urodziny

Magda Mołek obchodzi urodziny

Młoda Magda Mołek

Młoda Magda Mołek

Młoda Magda Mołek

Młoda Magda Mołek

Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Może Cię zainteresować

×