Magda Gessler w „Dzień Dobry TVN” nie pohamowała emocji. Te słowa doprowadziły ją do łez

Magda Gessler w Dzień Dobry TVN

Magda Gessler w Dzień Dobry TVN

Magda Gessler popłakała się w Dzień Dobry TVN. W programie emitowanym na żywo próbowała pohamować emocje. Te słowa doprowadziły ją do łez.

Magda Gessler od ponad dekady stoi na czele Kuchennych rewolucji, które opanowały niemal całą Polskę. Wyciąga pomocną dłoń w kierunku właścicieli podupadających lokali gastronomicznych i pomaga im wyjść na prostą. Przez lata obecności w mediach zyskała mnóstwo fanów. Śledzą zarówno jej projekty zawodowe, jak i życie prywatne.

Restauratorka przygotowała dla nich niespodziankę. Napisała biografię, w której odsłania skrywane dotąd sekrety. Książka już trafiła do sprzedaży. Magda Gessler zdradziła m.in., że dla pierwszego męża Volkharta Müllera, który zmarł w wyniku ciężkiej choroby, złamała obowiązujące przepisy. Postanowiła przetransportować prochy ukochanego do Hiszpanii. Zrobiła to w najbardziej prozaiczny, a zarazem sprytny sposób:

Prochy męża postanowiłam przetransportować do Hiszpanii. Zrobiłam to wbrew wszelkim przepisom sanitarnym, w najbardziej prozaiczny sposób – zapakowałam urnę do torebki i przyleciałam z nią w ten sposób samolotem. W terminalu w jednej ręce trzymałam pięcioletniego syna, a w drugiej prochy męża.

Magda Gessler popłakała się w Dzień Dobry TVN. Co się stało?

Gessler w niedzielę gościła w Dzień Dobry TVNgdzie promowała swoją nową publikację. Zanim rozpoczęła się rozmowa, wyemitowano materiał, w którym oddano głos osobom bliskim gwieździe. Wypowiadali się m.in. jej ojciec Mirosław Ikonowicz, partner Waldemar Kozerawski, a także Marcjanna Rejman, przyjaciółka Magdy. Opowiadali ciekawostki z przeszłości restauratorki, która była tak samo barwna, jak kolorowa jest jej osobowość.

Gdy emisja materiału dobiegła końca, Magda Gessler nie potrafiła pohamować emocji i opanować łez. Słowa bliskich bardzo ją wzruszyły:

Waldek jest nieprawdopodobny, ojciec też. W ogóle Marcjanna jest moją przyjaciółką od lat. Ogólnie nie spodziewałam się i dziękuje za tę niespodziankę. […] Przepraszam za łzy.

Ewa Drzyzga weszła jej w słowo i powiedziała, że nie powinna tego robić:

Za łzy się nie przeprasza. To jesteś cała ty i teraz mamy całą prawdę zobaczyć.

W dalszej części rozmowy nie zabrakło wątku nowej publikacji Magdy Gessler. Współautorem książki jest Dominik Linowski, który razem z restauratorką podróżował po świecie i spisywał jej wspomnienia:

Książka pokazuje jak żyć, żeby dobrze żyć mimo nieszczęść i niepowodzeń. Dominik stał się jedyną osobą, którą wybrałam, której mogłam to wszystko opowiedzieć. Bez zdumienia, bez tego, żeby był przerażony. Jego ciekawość motywowała mnie, żeby ciągle opowiadać – komentowała swój wybór Magda Gessler.

Gwiazda w swojej publikacji opisuje trudne momenty. Uważa, że gdyby nie one, nie znajdowałaby się w tym miejscu, w którym jest obecnie:

Nie byłabym tu, gdzie jestem, gdyby nie to, co przeżyłam. Nigdy nie ma nudy i nie wolno się zatrzymywać na tych złych rzeczach, tragediach, bo wtedy się utopimy. To jest bardzo ważne w życiu, żeby myśleć pozytywnie, żeby kochać ludzi.

Magda Gessler, tuż po tym jak opuściła studio, pozowała paparazzi. Zdjęcia zobaczycie tutaj.


Magda Gessler w Dzień Dobry TVN

Magda Gessler w Dzień Dobry TVN

Magda Gessler w Dzień Dobry TVN

Magda Gessler w Dzień Dobry TVN

Magda Gessler w Dzień Dobry TVN

Magda Gessler w Dzień Dobry TVN

Komentarze

 • GośćJoanna Bednar pisze:

  Super babka

 • Gość pisze:

  Po co ta peruka buzie ma jak babunie z bajek

 • Gość pisze:

  Kinia by lepiej poprowadziła tą rozmowe. Bez niej Dzień dobry spadło na psy.

 • GośćZosoenka pisze:

  Bardzo dobrze ze zaglada do kuchennych lodowek syf zamrozony i ty nas karmia pozniej ludzie choruja Brawo p Magdo

 • Gość pisze:

  Jest soba …nie udaje . tylko jak wkurzona to reaguje , jak wzruszona to placze….normalny czlowiek.A to ze rzuca?garkami talerzami to bardzo dobrze bo to co widac?w?tych restauracjach to horror jakis .Dla wlascicieli tych restauracji tylko w taki sposob trzeba dotrzec …widac brud smrod i jedzenie z produktow niebezpiecznych dla zdrowia .Brawo Pani Magdo . popieram to co Pani robi .Nie jestesmy swinie zeby takim jedzeniem nas karmiono i w takim brudzie gotowano .

 • Gość pisze:

  Rzuca inwektywami, talerzami, jedzeniem, uważa się za uniwersum, obraża ludzi, a tu proszę jaka delikatna i wrażliwa. Aktoreczka i płacz na zawołanie.

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×