Gwiazdy niedzielnego wydania „Dzień Dobry TVN”: Magda Gessler, Agnieszka Woźniak-Starak, Jacek Koman

Gwiazdy w Dzień Dobry TVN

Gwiazdy w Dzień Dobry TVN

Magda Gessler, Agnieszka Woźniak-Starak, Jacek Koman... Gwiazdy pojawiły się w niedzielnym wydaniu Dzień Dobry TVN. Zobaczcie zdjęcia paparazzi.

Dzień Dobry TVN gości na antenie od prawie szesnastu lat. Program początkowo nadawano jedynie w weekendy. Później zwiększono częstotliwość emisji odcinków. Aktualnie pojawia się on na antenie codziennie. Przez lata zmieniono wygląd loga, studia, a także skład redakcji.

Niedawno ze swoim cyklem pożegnała się Barbara Pasek, która prowadziła ShowBiz Info. Opublikowała komunikat, z którego wynika, że chociaż nie poprowadzi już wspomnianego formatu, ze śniadaniówką nie zamierza się rozstawać.

Gwiazdy w niedzielnym wydaniu Dzień Dobry TVN: Magda Gessler, Agnieszka Woźniak-Starak

Produkcja zaprasza do programu ciekawych gości, wśród których nie brakuje gwiazd. Nie inaczej było w niedzielę, gdy pojawiło się kilka znanych nazwisk. Wśród nich warto wymienić m.in. Magdę Gessler. Restauratorka promowała swoją biografię Magda, która niedawno trafiła do sprzedaży.

W książce znajduje się mnóstwo historii, które nie zawsze były radosne. Gwiazda podkreśla, że nie żałuje niczego, co przeżyła. To doprowadziło ją do miejsca, w którym znajduje się obecnie:

 Nie byłabym tu, gdzie jestem, gdyby nie to, co przeżyłam. Nigdy nie ma nudy i nie wolno się zatrzymywać na tych złych rzeczach, tragediach, bo wtedy się utopimy. To jest bardzo ważne w życiu, żeby myśleć pozytywnie, żeby kochać ludzi […] Dla mnie każda zła wiadomość nie istnieje. Wykreślam ją mojego życiorysu.

Gdy opuściła śniadaniówkę, stanęła twarzą w twarz z paparazzi. Pozowała do kilku zdjęć. Miała na sobie barwny komplet, który połączyła z biżuterią, a także dużymi przeciwsłonecznymi okularami i niebieską opaską. U jej boku pojawił się Dominik Linowski, który pomagał restauratorce napisać biografię.

Oprócz nich, przed studiem przyłapano także prowadzącą niedzielny odcinek, Agnieszkę Woźniak-Starak. Wybrała świetną stylizację. Ubrała się w białą bluzkę z odsłoniętymi ramionami oraz kolorowe spodnie. Sięgnęła też po sandałki na koturnie, a także ciemne przeciwsłoneczne okulary.

Przed studiem przyłapano też Jacka Komana.

Zdjęcia znajdziecie w galerii.


Magda Gessler - gwiazdy w Dzień Dobry TVN

Magda Gessler - gwiazdy w Dzień Dobry TVN

Magda Gessler - gwiazdy w Dzień Dobry TVN

Magda Gessler - gwiazdy w Dzień Dobry TVN

Magda Gessler, Dominik Linowski - gwiazdy w Dzień Dobry TVN

Magda Gessler, Dominik Linowski - gwiazdy w Dzień Dobry TVN

Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×