Szukaj

Madzia Wójcik w odważnej stylizacji wybrała się na zakupy. Tak wygląda jej figura po kwarantannie

Madzia Wójcik

Madzia Wójcik

Madzia Wójcik wybrała się na zakupy na targ. Zwyciężczyni Big Brothera ubrała się w strój, który podkreślał atuty jej sylwetki. Na jaką stylizację postawiła?

Madzia Wójcik zgłosiła się do programu Big Brother. Oprócz głównej wygranej, zdobyła coś znacznie cenniejszego. Poznała Oleha Riaszeńczewa. Para stworzyła związek, który przetrwał próbę czasu. Razem spędzili kwarantannę, która nie była wcale taka straszna:

Myślę, że nasz związek zdał test. Chociaż wiadomo, czasami się człowiek nudził. Ja nie lubię się nudzić, więc zawsze wymyślałam sobie dodatkowe zajęcia. Dzwoniłam do znajomych na różnych social mediach. Starałam się ten czas spędzić kreatywnie. Jeżeli chodzi o Olo, wszystko jest tak samo, jak było. Nic się nie zmieniło – pochwaliła się w rozmowie z Jastrząb Post.

Madzia Wójcik w odważnej stylizacji na zakupach. Jak wygląda?

Gdy wszystko powoli wraca do normalności, Madzia Wójcik zaczyna pojawiać się na eventach, w piątek ruszyła na zakupy na targ. Natknęli się na nią fotoreporterzy, którzy zrobili kilka zdjęć. Wiadomo, że zwyciężczyni Big Brothera postawiła na przyciągającą uwagę stylizację.

Wójcik ubrała się w top, który odsłaniał jej brzuch. Dopasowała do niego luźne, sportowe spodnie z białymi wstawkami na nogawkach. Włożyła połyskujące, czarne buty na grubej podeszwie. Postawiła na rozpuszczone, lekko podkręcone włosy. Zadbała o makijaż, w którym główną rolę odgrywało mocno podkreślone oko. Sięgnęła po maseczkę, którą zdjęła, gdy wsiadła do samochodu.

Nie da się ukryć, że Wójcik wygląda świetnie. Kwarantanna ani trochę nie wpłynęła negatywnie na jej figurę. Może cieszyć się smukłą sylwetką. Nie ma nawet śladu po tym, że przytyła.

Zobacz także: Madzia z Big Brothera raptownie przytyła podczas kwarantanny. Gwiazda zdobyła się na zaskakujące wyznanie

 


Madzia Wójcik na zakupach

Madzia Wójcik na zakupach

Madzia Wójcik na zakupach. Jaki makijaż wybrała?

Madzia Wójcik na zakupach. Jaki makijaż wybrała?

Madzia Wójcik na zakupach. Jak się prezentuje?

Madzia Wójcik na zakupach. Jak się prezentuje?

Dodaj komentarz

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×