NewsyPaweł Kukiz przed laty chciał grać u Janusza Józefowicza. Reżyser postawił mu dwa warunki

Paweł Kukiz przed laty chciał grać u Janusza Józefowicza. Reżyser postawił mu dwa warunki

Paweł Kukiz kiedyś startował w castingach do teatru Janusza Józefowicza. Reżyser w najnowszym wywiadzie zwrócił uwagę na osobowość ówczesnego wokalisty zespołu Piersi, ale miał też do niego kilka uwag. – Nie był na to gotowy – podsumował, zapytany o Kukiza.

Janusz Józefowicz i Paweł Kukiz
Janusz Józefowicz i Paweł Kukiz
Źródło zdjęć: © KAPIF

Janusz Józefowicz gościł w podcaście "WojewódzkiKędzierski", w którym nawiązał m.in. do afery wokół "Rolowania" Nataszy Urbańskiej. Podczas rozmowy z Kubą WojewódzkimPiotrem Kędzierskim ujawnił też, że przed laty do jego Teatru Studio Buffo chciał dostać się Paweł Kukiz, dziś polityk, a kiedyś wokalista zespołu Piersi.

Dalsza część artykułu pod materiałem wideo:

TYLKO U NAS: Gwiazdy ostro podsumowały Roberta Pasuta. Są zszokowane jego zachowaniem

Paweł Kukiz kiedyś chciał grać u Janusza Józefowicza. "Źle mówił"

Janusz Józefowicz podczas przesłuchań Pawła Kukiza do teatru zwrócił uwagę na osobowość piosenkarza. Nie podobała mu się jednak jego dykcja:

Kukiz miał charyzmę, ale źle mówił. Powiedziałem mu: "Do logopedy idziemy i musisz zostawić wszystko to, co robisz, bo inaczej nie zrobimy tego". On był za mało teatralny, nie był na to gotowy.

Paweł Kukiz ostatecznie nie dostał się do Teatru Studio Buffo, ale Janusz Józefowicz podkreślił, że z piosenkarzem pożegnał się za "obopólnym porozumieniem".

Janusz Józefowicz
Janusz Józefowicz© YouTube@WojewódzkiKędzierski
Paweł Kukiz
Paweł Kukiz© KAPIF | pgocal

Wybrane dla Ciebie