Szukaj

Maddinka nie żyje, ale jej konto na Facebooku pozostało. Zobaczcie ostatnie zdjęcie blogerki z chłopakiem

Profil Maddinki na Facebooku

Maddinka nie żyje – tak brzmiały dziś w całej Polsce nagłówki wszystkich portali internetowych. Blogerka modowa, Martyna Ciechnowska, zmarła w wieku 27 lat. Pozostawiła w żałobie swojego chłopaka Jana, który podał tę tragiczną informację do mediów.

Zobacz: Nie żyje Maddinka – znana polska blogerka modowa! Miała 27 lat!

Wspólnie prowadzili bloga The Two of Us. Kiedy zmarła jego ukochana to własnie Janowi przypadło w udziale poinformować o śmierci ukochanej. Umieścił na blogu wzruszający wpis.

To jest jest to ostatni wpis na blogu.  Maddy już z nami nie ma. Odeszła nad ranem, w ubiegły wtorek, w szpitalu.   Dziękuję wszystkim za wsparcie. #thetwoofus przestało istnieć 

Maddinka zachorowała w czerwcu tego roku. Nie wiadomo, jaka choroba ją zaatakowała, ale pokonała ją dość szybko – w zaledwie miesiąc.

Maddinka mieszkała w Warszawie, choć pochodziła ze Szczecina. Jej miłością były kapelusze oraz sushi. Słuchała Grzegorza Turnaua i Johna Mayer’a. Bloga zdążyła prowadzić tylko pięć lat. Była także dietetyczką.

Zobacz: Kim była Maddinka? Blog nie był jedynym zajęciem Martyny Ciechanowskiej [DUŻO ZDJĘĆ]

Jan nie zdecydował się usunąć bloga ukochanej, ani konta Maddinki na Facebooku, ani na Instagramie. Pod jej ostatnim wpisem pojawiają się ciągle nowe kondolencję płynące z całego świata. Internauci składają hołd umieszczając tradycyjne ideogramy – zapalone świeczki. Zebraliśmy najbardziej wzruszające wpisy. 

Aż trudno mi jest w to uwierzyć , cały czas to do mnie nie dochodzi , będzie mi brakować twoich kreatywnych stylizacji i postów:( .Spoczywaj w pokoju [*].

 

Nie mogę się od wczoraj pozbierać. To straszna wiadomość. Taka piękna moja imienniczka, trzymaj się tam wyżej kochana! 👼💕😥

 

Śpij spokojnie aniołku. Wyrazy współczucia dla rodziny i bliskich 🙁

 

Są też słowa skierowane do jej pogrążonego w żałobie chłopaka, Jana. Byli ze sobą dziewięć lat. To była prawdziwa miłość.

Straszna, straszna wiadomość. Nie wyobrażam sobie co czujesz, Janie. Z całego serca – współczuję.

Maddinka z końcem czerwca ogłosiła konkurs. Niestety nie będzie mogła już ogłosić jego wyników. Śmierć Maddinki bardzo przeżyła inna blogerka modowa, Maffashion.

Zobacz: Maffashion wspomina Maddinkę. Zamieściła bardzo wzruszający post na Facebooku

Zobaczcie ostatnie zdjęcie z Maddinki z Janem:

Maddinka z chłopakiem Janem

Maddinka z chłopakiem Janem
Fot. FB

Nie żyje Maddinka, polska blogerka modowa, fot. Facebook Maddinki

Nie żyje Maddinka, polska blogerka modowa, fot. Facebook Maddinki


Dodaj komentarz

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×