Szukaj

Macaulay Culkin został ojcem! Słynny Kevin wybrał dla syna damskie imię

Macaulay Culkin i Brenda Song zostali rodzicami

Macaulay Culkin i Brenda Song zostali rodzicami

Macaulay Culkin i Brenda Song zostali rodzicami. Znane są płeć i imię dziecka. Para udzieliła oficjalnego komentarza na łamach zagranicznej prasy.

Macaulay Culkin stał się rozpoznawalny na całym świecie po tym, jak jako 10-latek w 1990 roku zagrał główną rolę w kultowej komedii Kevin sam w domu, a później w jej kontynuacji Kevin sam w Nowym Jorku.

W 1995 wycofał się z aktorstwa, na co prawdopodobnie wpłynęło „wypalenie zawodowe” i rozstanie rodziców, którzy rozpoczęli sądową batalię o opiekę nad dziećmi i majątek nastoletniego aktora. Macaulay zaczął szukać ucieczki i zapomnienia w narkotykach i alkoholu. Co jakiś czas w mediach pojawiały się zdjęcia, na których nie wyglądał najlepiej. Sporo zmieniło się, gdy na jego drodze stanęła koleżanka z branży, amerykańska aktorka i piosenkarka pochodzenia azjatyckiego, Brenda Song.

To dla niej Culkin skończył z nałogiem i zmienił swoje życie. W jednym z wywiadów podkreślał, że nie chce już „igrać z ogniem”:

Nie dotykam ich. Uwielbiam je. Są niczym starzy przyjaciele. Ale z pewnych przyjaźni się wyrasta. Nie byłbym tym, kim jestem dzisiaj, gdybym nie miał narkotyków w swoim życiu w pewnym momencie. Miałem pewne pouczające doświadczenie – ale to też było głupie, wiesz? Więc oprócz sporadycznych rozluźniaczy mięśni, to nie, nie biorę narkotyków.

Aktor w tej samej rozmowie nie szczędził komplementów pod adresem swojej ukochanej. Nie ukrywał, że starają się o dziecko:

Dużo ćwiczymy. Rozpracowujemy to, sprawiając, że wyczucie czasu działa. Ponieważ nie ma nic bardziej podniecającego, niż gdy twoja dama wchodzi do pokoju i mówi:„Kochanie, ja owuluję”.

Macaulay Culkin i Brenda Song zostali rodzicami

Macaulay Culkin i Brenda Song właśnie spełnili swoje marzenie o wspólnym potomku. Jak podaje amerykański magazyn Esquire, 5 kwietnia zostali rodzicami.

W szpitalu w Los Angeles powitali na świecie synka, dla którego wybrali oryginalne imię – Dakota. W ten sposób uczcili pamięć siostry aktora, która w 2008 roku zmarła w wyniku obrażeń poniesionych po potrąceniu przez samochód.

Dumni rodzice potwierdzili te radosne wieści w rozmowie z zagraniczną prasą. Wydali krótkie oświadczenie, w którym nie ukrywali swojej radości:

Jesteśmy bardzo szczęśliwi.

Zarówno Macaulay, jak i Brenda nie pokazali jeszcze pierwszych zdjęć maluszka, ale z pewnością wkrótce zrobią to za nich amerykańscy paparazzi.

Rodzicom serdecznie gratulujemy.


Słynny Kevin usidlony. Brenda Song to nowa dziewczyna Macaulaya Culkina

Słynny Kevin usidlony. Brenda Song to nowa dziewczyna Macaulaya Culkina

Macaulay Culkin pokazał dziewczynę Brendę Song

Macaulay Culkin pokazał dziewczynę Brendę Song

Macaulay Culkin i jego dziewczyna Brenda Song w Paryżu

Macaulay Culkin i jego dziewczyna Brenda Song w Paryżu

Dodaj komentarz

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×