M jak miłość (odc. 1451): Ślub Uli i Bartka. Córka Mostowiaka ucieknie sprzed ołtarza?

M jak miłość - Ula i Bartek

M jak miłość - Ula i Bartek

Długo się wahała, ale wreszcie Ula (Iga Krefft) stanie na ślubnym kobiercu. Zanim jednak powie „tak” Bartkowi (Arkadiusz Smoleński), widzów czeka kilka zwrotów akcji. 

Mostowiakówna z M jak miłość niewątpliwie czuje miętę do przystojnego policjanta Janka (Tomas Kollarik). Bartek nie będzie zadowolony, gdy Ula zaprosi chłopaka na ślub. I zażąda, by policjant nie pojawiał się na uroczystości w kościele. Nie będzie mógł jej zapomnieć, że obściskiwała się z Jankiem w pubie, choć Ula zapewniać będzie, że zachowywała się tak niestosownie pod wpływem drinków. Bartek chyba nie do końca uwierzy narzeczonej, bo w tajemnicy odwiedzi rywala w pracy. W żołnierskich słowach zapowie mi, że nie da „spieprzyć swego ślubu”.

Los jednak będzie wciąż stawiał na drodze Janka Ulę. Natknie się na nią w miejscowym pubie, gdzie dziewczyna będzie świętowała swój wieczór panieński. I wtedy, przypadkowo zobaczy ich Lisiecki. W ramach zemsty nagra filmik i wyśle go Soni (Barbara Wypych). Ta nie będzie przebierała w słowach i ochrzani swego chłopaka. A potem zjawi się na wieczorze panieńskim Mostowiakówny i oświadczy, że ani ona, ani Janek nie przyjdą ma ślub. Bartek też będzie zły na narzeczoną za flirtowanie z przystojnym mundurowym. Oświadczy jej, że owszem, będzie na nią czekał w kościele. Jeśli jednak tam przyjdzie, musi być absolutnie pewna, że chce za niego wyjść za mąż!

Co z tym ślubem?

To da Uli do myślenia. Nad tym, czy iść na swój ślub będzie rozmyślała jeszcze w jego dniu. I wyleje morze łez. Ostatecznie jednak dotrze przed ołtarz w ostatniej chwili. W 1451 odcinku M jak miłość Ulę do ołtarza w zastępstwie jej ojca ( Kacper Kuszewski) poprowadzi Artur (Robert Moskwa) Ślubu udzieli ksiądz proboszcz z Grabiny (Maciej Damięcki).W pięknej powiewnej białej sukni Ula zapewni Bartka, że chce zostać jego żoną. Ciekawe, czy chwiejną kobietę znów ogarną wątpliwości… niedługo po ślubie.

Zobacz: M jak miłość (odc. 1451) Artur Skalski na wolności! Użyje podstępu, żeby uciec

Zobacz: Gwiazdy M jak miłość w akcji #stophejtowi. Mocne słowa aktorek [WIDEO]

Zobacz: M jak miłość (odc. 1447): Asia dla Leszka zapomni o Tomku?


M jak miłość - Ula i Bartek

M jak miłość - Ula i Bartek

M jak miłość - Ula

M jak miłość - Ula

M jak miłość - Ula

M jak miłość - Ula

Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Może Cię zainteresować

×