Szukaj

Aż PIĘĆ nowych gwiazd w „M jak miłość”. Namieszają w życiu głównych bohaterów

M jak miłość

M jak miłość

Obsada M jak miłość rośnie w siłę. Do grona głównych bohaterów dołączą nowi. Aż pięć gwiazd dostało angaż w najpopularniejszym serialu TVP. Kogo zobaczymy? Super Express ujawnił nowe nazwiska.

M jak Miłość to jeden z najpopularniejszych i najbardziej lubianych przez widzów seriali TVP. Emitowany jest nieprzerwanie od listopada 2000 roku. Jego obsada wciąż powiększa się o nowe gwiazdy. Już wkrótce do serialowej ekipy dołączą kolejne znane nazwiska.

M jak miłość. Nowe gwiazdy w obsadzie w 2021 roku

Produkcja postanowiła rozbudować wątki kilku głównych postaci. W tym celu wykreowano aż pięciu nowych bohaterów. Kto dołączył do obsady? Właśnie poznaliśmy szczegóły.

Fani serialu już od jakiegoś czasu mogą podglądać, jak na antenie radzą sobie Karol Strasburger i Alżbeta Lenska. Jak podaje Super Express, nie jest to koniec niespodzianek przygotowanych dla widzów.

Tabloid donosi, że w hicie TVP pojawi się kilku doskonale znanych publiczności aktorów. Wśród nich jest m.in. uczestnik Twoja Twarz Brzmi Znajomo Dariusz Kordek, który wcieli się w postać Jana Bosackiego. Małgorzata Sadowska, znana z Ciszy nad rozlewiskiem, odegra jego żonę. Ich małżeństwo będzie musiało stawić czoła poważnym problemom.

Związek Bosackich nie będzie jednak udany i wkrótce zakończy się nie tylko rozwodem, lecz także ostrą walką o pieniądze — donosi Super Express.

Do Grabiny wprowadzi się też rodzina Jaszewskich. Olga, w którą wcieli się Małgorzata Lewińska oraz Mariusz (w tej roli Tomasz Lucek), będą skrywać pewną tajemnicę, która namiesza w życiu czołowych postaci. Małżonkom będzie towarzyszyć syn Dawid (Iwo Wiciński).

Co wydarzy się w nowych odcinkach M jak miłość i co stanie się, gdy do obsady dołączą nowi bohaterowie? O tym przekonamy się już wkrótce.

Zobacz: Gwiazdy serialu są jak wino! Sprawdź, kto poza dziećmi zmienił się najbardziej! 


Dariusz Kordek na premierze Doliny Bogów

Dariusz Kordek na premierze Doliny Bogów

Małgorzata Sadowska - Na układy nie ma rady, premiera filmu

Małgorzata Sadowska - Na układy nie ma rady, premiera filmu

Małgorzata Lewińska

Fotografia: ONS

Dodaj komentarz

  • Gość pisze:

    Tego nie idzie oglądać…. Kolejne 50 lat niesłabnącej popularności tej chały… o co chodzi w tym knocie już nikt nie wie… kolejne sławy kolejne wątki. Jak ma się to do pierwszych ODCINKÓW?

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×