Szukaj

„M jak Miłość” sprowadziło sobie nową gwiazdę do obsady! To jurorka popularnego show!

M jak miłość nowa czołówka serialu

M jak miłość nowa czołówka serialu

Katarzyna Kwiatkowska w M jak miłość

Już za kilka dni na antenę powróci M jak Miłość z nowy, wypełnionym emocjami sezonem. Fani czekali na ten moment przez kilka tygodni, a w sieci roi się od teorii, spekulacji i plotek na temat dalszych losów bohaterów sagi o klanie Mostowiaków. Najwięcej emocji wzbudza oczywiście wątek grany przez Adrianę KalskąMikołaja RoznerskiegoTomasza Ciachorowskiego, ale to nie jedyna atrakcja tego sezonu.

Do obsady dołączyła bowiem Katarzyna Kwiatkowska. Przepiękna polska gwiazda, która ma już na koncie telewizyjny debiut – Szymon Majewski ShowSzkło KontaktowePodróż ŻyciaTwoja Twarz Brzmi Znajomo – pojawi się w nowych odcinkach serialu już 3 września. Ma za sobą również dużą rolę w głośnym filmie Dzień Kobiet, który opowiadał o ciężkich doświadczeniach pracowników supermarketu.

Kwiatkowska wcieli się w rolę lekarki, która po wielu latach na emigracji postanowiła wrócić do Grabiny i osiąść tam na stałe. Kobieta jest też przy okazji siostrą Artura Rogowskiego. Jakiś czas temu na swoim Instagramie zdradziła, że „wraca do korzeni”:

Wróciłam do mojej kariery medycznej. Znaczy mam na myśli to, że kiedyś w pięciu lub sześciu serialach z rzędu grałam pielęgniarkę. Tak naprawdę, to kiedy wchodziłam na plan, to już się rozglądałam za kitlem i różnymi takimi atrybutami… – wyjawiła rozbawiona

Jesteście ciekawi jej postaci?

Jak to jest z pracą na planie „M jak Miłość”? Kasia Cichopek broni produkcji, ale zastanawiające są słowa Basi Kurdej-Szatan [WIDEO]

18 lat „M jak miłość”. Te gwiazdy już nie grają w serialu. Co robią i jak wyglądają dzisiaj?

M jak miłość” ma 18 lat, a gwiazdy serialu są jak wino! Sprawdź kto poza dziećmi zmienił się najbardziej!


Katarzyna Kwiatkowska - premiera sztuki Pomoc domowa

Katarzyna Kwiatkowska - premiera sztuki Pomoc domowa

Katarzyna Kwiatkowska - premiera spektaklu Dobry Wojak Szwejk idzie na wojnę

Katarzyna Kwiatkowska - premiera spektaklu Dobry Wojak Szwejk idzie na wojnę

Katarzyna Kwiatkowska - premiera PolandJA

Katarzyna Kwiatkowska - premiera PolandJA

Dodaj komentarz

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×