Szukaj

Łukasz Kędzior na New York Fashion Week 2019 pokazał klasę. Te stylizacje blogera nie przejdą bez echa

Łukasz Kędzior na New York Fashion Week 2019. Bloger, znany w sieci jako Lukebook.pl do Stanów Zjednoczonych spakował walizkę pełną modnych ubrań. W jakich stylizacjach pojawił się na pokazach mody?
Łukasz Kędzior na New York Fashion Week 2019

Łukasz Kędzior na New York Fashion Week 2019

New York Fashion Week 2019, do Stanów Zjednoczonych, przyciąga gwiazdy związane z branżą mody. Odbywa się wiele pokazów, a swoje kolekcje prezentują najwięksi światowi projektanci. Tysiące uczestników z całego świata, obserwuje to wydarzenie na żywo.

Zobacz: Śliczna córka Madonny zszokowała na New York Fashion Week. Miała nieogolone nogi, ale wszyscy mówią o tym, co na siebie założyła

Łukasz Kędzior – Lukebook.pl na New York Fashion Week 2019

Tym trudniej jest wyróżnić się z tłumu. Doskonały sposób na to znalazł Łukasz Kędzior, znany w sieci jako Lukebook.pl. Bloger, do Stanów Zjednoczonych zabrał walizkę pełną oryginalnych ubrań, które połączone ze sobą, stworzyły naprawdę ciekawe stylizacje.

Łukasz, pierwszy ze swoich zestawów, zaprezentował dzień po przylocie. Wówczas pokazał się w stylizacji w rockowym klimacie. Do przetartych jeansów, dobrał marynarkę od Pako Lorente. Dopasował pod nią koszulę z ozdobną aplikacją. Dobrał do tego czarny kapelusz, modny zegarek, a także beżowe buty.

Zobacz: Victoria Beckham na London Fashion Week może liczyć na wsparcie wyjątkowych osób. Nie chodzi wcale o Annę Wintour

Kolejnego dnia było tylko lepiej. Kędzior zdecydował się bowiem na komplet projektu Roberta Kupisza. Postawił na srebrne spodnie, do których dobrał kurtkę, a także nerkę ze sporym nadrukiem. Odpowiednim wykończeniem stylizacji były przeciwsłoneczne okulary.

 

Na zakończenie zdecydował się na stylizację, która udowodniła, że elegancja nie jest mu obca. Zaprezentował się w dobrze skrojonym garniturze w kratę, do którego dobrał bladoróżową koszulę, ponownie wybrał markę Pako Lorente. Dopasował do niego brązowe, eleganckie buty.

Trzeba przyznać, że w każdej z tych trzech stylizacji bloger zaprezentował się korzystnie, o czym świadczyć mogą także komentarze internautów. To oni pod adresem mężczyzny nie szczędzili komplementów.

Więcej zdjęć w galerii.

Zobacz: Miazga totalna! Maffashion powaliła świat na kolana swoimi luksusowymi stylizacjami na Paris Fashion Week!


Łukasz Kędzior na New York Fashion Week 2019

Łukasz Kędzior na New York Fashion Week 2019

Łukasz Kędzior podczas New York Fashion Week 2019

Łukasz Kędzior podczas New York Fashion Week 2019

Łukasz Kędzior pojawił się w Nowym Jorku

Łukasz Kędzior pojawił się w Nowym Jorku

Może Cię zainteresować

Najczęściej czytane dziś

×