Szukaj

Ledwo działający prysznic Kylie Jenner to już przeszłość! Teraz ma cudo jakiego świat nie widział

Kylie Jenner, prysznic

Kylie Jenner, prysznic

Kylie Jenner długo nie wytrzymała kpin z jej uszkodzonego prysznica. Właśnie pochwaliła się, że już wszystko w jak najlepszym porządku. Ba, teraz ma luksus, o jakim większość jej fanów może tylko pomarzyć.

Nie trzeba było długo czekać na reakcję Kylie Jenner na memy i żarty na temat prysznica, który pojawił się w jednej z jej relacji na Instagramie. Złośliwi internauci dopatrzyli się, że w posiadłości, która kosztowała 36 milionów dolarów, celebrytka ma raczej słaby natrysk.

  • Kylie Jenner mieszka w rezydencji za 36 milionów dolarów, a to jest ciśnienie jej wody…
  • Oj, a co to tak kapie… I to ma być luksus?
  • Ok, ale jeśli mieszkasz w rezydencji za 36 milionów dolarów, powinnaś mieć przynajmniej dobre ciśnienie wody – pisali na Twitterze.

Rzeczywiście w porównaniu do wielkości kabiny prysznicowej, słuchawka była bardzo mała. Nie wyglądało to ani dobrze, ani luksusowo, a ciśnienie wody zdecydowanie było zbyt niskie. Mimo że w obronie Kylie stanęli mieszkańcy Kalifornii, którzy wyjaśnili, że takie właśnie ciśnienie wody jest w ich stanie, ze względu na deficyty, celebrytka także sama postanowiła zareagować i dała odpowiedź na swoim Instastory.

Kylie Jenner ponownie chwali się nowym prysznicem

Kylie Jenner zdobyła popularność już jako 10-latka. Zaczęła się pojawiać w reality-show Z kamerą u Kardashianów, uczestnicząc w nagrywanym na bieżąco życiu barwnej rodziny. Rozgłos przekuła w dochodowy biznes, stworzyła markę kosmetyczną, która w krótkim czasie zaczęła jej przynosić miliony. Jest obecnie bardzo młodą milionerką i na nic nie musi sobie żałować. Może dlatego tak ubodły ją memy o prysznicu. Dała żartom na ten temat odpór i powiedziała w relacji na Instagramie:

Ciągle widzę w Internecie mój pieprzony prysznic. Jeśli nie wiesz, o czym mówię, opublikowałam wideo z mojego prysznica w mojej siedzibie głównej, w moich biurach, które uwielbiam – powiedziała Kylie o prysznicu z niższym ciśnieniem wody w swoim biurze – Myślę, że to niesamowity prysznic, nie mam z tym problemu. Ale wydaje się, że wszyscy uważają, że ciśnienie wody w nim jest bardzo niepokojące.

Pokazała też inny prysznic, który jest niebywale luksusowy. Nie omieszkała zrobić zdjęcia spływającej wodzie, która tym razem płynie wartko. Teraz to jest prawdziwe cudo. Czy jednak tym samym powstrzyma falę memów o swoim słabym natrysku? Oj, coś nam się nie wydaje…


Kylie Jenner nowy prysznic

Kylie Jenner nowy prysznic

Kylie Jenner nowy prysznic

Kylie Jenner nowy prysznic

Kylie Jenner nowy prysznic

Kylie Jenner nowy prysznic

Dodaj komentarz

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×