Eurowizja 2015: Monika Kuszyńska wystąpi na spektakularnym wózku!

Wózek Moniki Kuszyńskiej na Eurowizji 2015

Wózek Moniki Kuszyńskiej na Eurowizji 2015

Monika Kuszyńska przed Eurowizją wystąpiła już na Lotwie i w Holandii, gdzie promowała swoją piosenkę „In the name of love”. Utwór ma niskie notowania u bukmacherów, ale polscy fani konkursu wierzą, że podczas półfinałowego koncertu zostanie zauważony i awansuje do ścisłego finału, czego oczywiście życzymy. W tym celu Monice pomóc ma m.in. akcja, którą od piątku promuje Telewizja Polska.

Zobacz: Zaden polski artysta nie miał na Eurowizji takiego wsparcia TVP jak Monika Kuszyńska

Tymczasem Monika powoli kończy przygotowania do show, które zaprezentuje w Wiedniu. W marcu prasa donosiła, że gwiazda na scenę założy kreację zaprojektowaną przez jej siostrę. Z kolei oficjalna polska strona Eurowizji opublikowała wywiad z artystką, w którym dodaje, że do Austrii zabierze dwie sukienki. Podczas prób zdecyduje, w której to wystąpi w trakcie części konkursowej. Na podobny krok w 1994 roku zdecydowała się Edyta Górniak.

Kuszyńska przyznała też, że podczas występu zobaczymy ją na wózku, a nie – jak plotkowano – siedzącą bezpośrednio na scenie.

Będę miała na scenie ciekawy wózek. Mniej więcej już wiem jak go ogram, nie chcę żeby to był przedmiot, który wydaje się, że ja chcę ukryć. To jest coś co mi towarzyszy na co dzień i nie mam kompleksów z tego powodu, że jestem na wózku. Chociaż oczywiście nie jest to atrybut którym chcę się promować, bo to nie oto chodzi. On jest częścią mnie, częścią mojego życia. Na co dzień używam sportowego, ale potrafią być takie wózki, które są spektakularne, ciekawe w wyglądzie i są sceniczne także. Pracujemy nad tym, żeby jakaś ciekawostka zaistniała – powiedziała Monika Kuszyńska w rozmowie z eurowizja.org

Kilka lat temu na spektakularny wózek zdecydowała się Lady Gaga. Ciekawe czy Monika przebije amerykańską gwiazdę? Jedno jest pewne, Polka na pewno przejdzie do historii konkursu, a o to przecież w tym wszystkim chodzi.

 

Wózek Lady Gaga. Monika Kuszyńska na wózku na Eurowizji

Wózek Lady Gaga. Monika Kuszyńska na wózku na Eurowizji

Wózek Lady Gaga. Monika Kuszyńska na wózku na Eurowizji

Wózek Lady Gaga. Monika Kuszyńska na wózku na Eurowizji

Monika Kuszyńska

 


Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Może Cię zainteresować

×