Wirtualna Polska

Kuba Wojewódzki i mama Dawida Podsiadły razem na koncercie. Nikt nie wie, co na to Dawid

Kuba Wojewódzki i mama Dawida Podsiadły razem na koncercie. Nikt nie wie, co na to Dawid

Kuba Wojewódzki

Koncert Dawida Podsiadły na Stadionie Narodowym zgromadził dziesiątki tysięcy widzów, wśród nich, poza innymi gwiazdami i celebrytami, był także Kuba Wojewódzki. Nie spędził tam jednak czasu sam, towarzyszyła mu... mama artysty. O tym, że tak się stało, sam Kuba poinformował w wyjątkowo wzruszającym, jak na niego, wpisie na Instagramie.

Wirtualna Polska

Kuba Wojewódzki dodał wpis na Instagramie, który poruszy niejednego twardziela. Choć jest znany z ciętego języka i sarkastycznego humoru, tym razem zupełnie zmienił ton.

Wirtualna Polska
Wirtualna Polska

Kuba Wojewódzki na koncercie Dawida Podsiadły

Na koncercie Dawida Podsiadły pojawił się wręcz także tłum gwiazd, a wśród nich znalazł się także Kuba Wojewódzki. Celebryta od lat nie kryje, że z Dawidem łączą go serdeczne, przyjacielskie relacje. Od początku też bardzo wspierał rozwój kariery artysty i kibicował mu. Wybrał się też na koncert. To jednak nie było zaskoczenie, w końcu dziennikarz często bywa na różnych muzycznych wydarzeniach. Samozwańczy król TVN nie przyszedł jednak na koncert sam. Podziwiał niezwykłe show z mamą piosenkarza.

O tym, że na Narodowym pojawił się w  tak wyjątkowym towarzystwie, Kuba Wojewódzki przekazał na swoim profilu na Instagramie. Na jego potrzeby gwiazdor zrezygnował z ciętego humoru i, o dziwo,  postawił na kilka ciepłych słów. To było zskoczenie dla wielu jego fanów.

Oglądaliśmy ten koncert z Mamą Dawida. Mówiła z uśmiechem, że jest trochę zmęczona słowem Dumna. Ale patrzenie na nią w trakcie było nie mniejszym powodem do wzruszeń niż to, co działo się na scenie – napisał gwiazdor pod zamieszczonym nagraniem, na którym widać tłum ludzi, śpiewających ze swoim idolem.

Wirtualna Polska
Wirtualna Polska

To zadziwiające wyznanieKuby. Nie wiadomo, co sam Dawid sądzi na temat wspólnego koncertowania jego mamy i dziennikarza.

Kuba Wojewódzki o Dawidzie Podsiadło

Sympatia Kuby do artysty ma początki jeszcze w czasie, gdy Dawid, jako nastolatek, startował do X-Factor. Teraz zapraszany jest na największe festiwale, na przykład Opener. Właśnie tam, w Gdyni, w 2019 roku, pojawił się również Kuba Wojewódzki, który wówczas także spotkał się z piosenkarzem. Na Instagramie umieścił ich wspólne zdjęcie, które było szeroko komentowane.

Wirtualna Polska
Wirtualna Polska

Pod postem wielu internautów zauważyło, że obydwaj panowie wyglądają jak ojciec i syn. Niektórzy zwrócili również uwagę na inny szczegół – twarzy piosenkarza, po zastosowaniu konkretnego filtra. Jedna z użytkowniczek serwisu  zapytała dość obcesowo: „Co Dawidowi się stało w twarz?”.

Wojewódzki zauważył wpis i odpowiedział na niego, w dość dosadny sposób.

Wirtualna Polska

Ma coś takiego od czytania podobnych komentarzy.

Wiele osób poczytało to za przejaw ciętego poczucia humoru Kuby Wojewódzkiego i przyklasnęło mu, inni uznali, że, jak zwykle zresztą, przesadził. My sądzimy, że po prostu nie pozwolił na obrażanie młodego artysty w sposób, który przekroczył granice.

Jak uważacie?

289817249_844880826877418_5276258702808872311_n 339678956_753802649580320_251398238426913763_n Wielkanoc 2023. Kuba Wojewódzki pokazał stół

Wielkanoc 2023. Kuba Wojewódzki pokazał stół

Wirtualna Polska
Wirtualna Polska

Najczęściej czytane dziś

Wirtualna Polska

Może Cię zainteresować

×