Szukaj

Księżna Kate wpadła w furię i wywołała skandal. Jej zachowanie komentuje cała Wielka Brytania!

książę William księżna Kate

Księżna Kate kazała wyrzucić przyjaciółkę z brytyjskiego towarzystwa

Księżna Kate wywołała potężny skandal swoją kłótnią z przyjaciółką. Żona księcia Williama wpadła w furię i kazała wyrzucić Rose Hanbury i jej męża z brytyjskich kręgów towarzyskich. Dlaczego? O co się pokłóciły? Zachowała się okropnie!

Księżna Kate do tej pory uchodziła za osobę bardzo opanowaną, skromną i przede wszystkim do cna brytyjską. Jej doskonałe maniery, powściągliwość i zamiłowanie do etykiety sprawiły, że dla wielu dziewcząt, zwłaszcza w Anglii, była wzorem cnót. Okazuje się jednak, że nie jest tak różowo. Choć to Meghan Markle nazywana jest mącicielką, wygląda na to, że Middleton też nie jest takim niewiniątkiem.

Niedawno na Wyspach wybuchła afera z Rose Hanbury w tle. Wieloletnia, najlepsza przyjaciółka księżnej popadła w ogromną niełaskę. Choć książę William próbował załagodzić konflikt, bo świetnie zna się zarówno z Rose jak i z jej mężem, Davidem Cholmondeley, nie udało mu się uratować sytuacji. Znalazł się przez to w bardzo kłopotliwym położeniu, bo jego małżonka zażądała oficjalnego pozbycia się byłej przyjaciółki i jej partnera z kręgów towarzyskich. Problem polega n tym, że oboje są wysoko postawieni i nie przeszło to bez echa:

Nie jest tajemnicą, że Kate i Rose okropnie się pokłóciły. Kiedyś były naprawdę blisko, ale teraz jest wręcz przeciwnie. Postawiła sprawę jasno. Nie chce ich więcej widzieć i poprosiła Williama, żeby usunął ich z ich towarzystwa. Niezależnie od ich wysokiego statusu społecznego – wyjawia The Sun

Mówi się również, że prawdziwym powodem rozłamu tej przyjaźni nie była rywalizacja – ostatecznie Rose nie może się przecież umywać do przyszłej królowej Anglii – a awantura o Meghan. Podobno Kate zielenieje z zazdrości, gdy ktoś wspomni o niej w dobry sposób, a Hanbury miała wychwalać nową księżną pod niebiosa. Jej królewska przyjaciółka wpadła w szał, słysząc podobne doniesienia.

Komuś chyba woda sodowa uderzyła do głowy?

View this post on Instagram

Anche le Duchesse si arrabbiano: #katemiddleton ha rotto in maniera burrascosa con la sua (ex) migliore amica Rose Hanbury, moglie di David Rocksavage Marchese di Cholmondeley. La coppia di Marchesi era molto unita ai Duchi di Cambridge, loro vicini di casa quando erano ad #anmerhall. Non si sa bene cosa sia successo ma Kate ha detto a William che vuole la coppia fuori dal loro giro di frequentazioni. A nulla sono valsi intentativi del Duca di Cambridge di mettere pace, si sa che quando le donne litigano è meglio non mettersi in mezzo. Si tratterà di gelosia? #katemiddleton #williamwindsor #dukeofcambridge #duchessofcambridge #marquessofcholmondeley #marchionessofcholmondeley #royalfamily #davidrocksavage #rosehanbury #alltheroyalsoftheworld fonte Daily Mail

A post shared by alltheroyalsoftheworld???? (@alltheroyalsoftheworld) on

Księżna Kate przeszła przez piekło! Zanim została żoną Williama dostała nieźle w kość

Księżna Kate zaszalała z rajstopami, a i tak wyglądała jak szara myszka. Tym razem to królowa Elżbieta II skradła show

Księżna Kate znika w oczach! Właśnie odsłoniła piękne nogi, a fani zamarli! Jest chudsza niż Angelina Jolie!


Księżna Kate w King's College

Księżna Kate w King's College

Księżna Kate i książę William na obchodach Dnia Świętego Patryka

Księżna Kate i książę William na obchodach Dnia Świętego Patryka

Księżna Kate na Portrait Gala 2019

Księżna Kate na Portrait Gala 2019

Dodaj komentarz

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×