Szukaj

Skandaliczne zachowanie księżnej Diany! Z całej siły uderzyła księcia Karola! Wideo trafiło do sieci

Księżna Diana uderzyła księcia Karola w głowę

Księżna Diana uderzyła księcia Karola w głowę

Księżna Diana uderzyła księcia Karola

Księżna Diana była pierwszą gwiazdą na królewskim dworze z prawdziwego zdarzenia. Młodziutka, uderzająco piękna, energiczna i pełna życia dziewczyna z wyższych sfer, która weszła do rodziny królewskiej nie wiedząc jeszcze, w co się pakuje, na zawsze odmieniła nie tylko sposób postrzegania monarchii, ale również życie wszystkich „znanych i lubianych”. I choć od jej śmierci minęło już prawie 21 lat, wciąż jest niekwestionowaną sensacją.

Życie Diany nie było usłane różami, jak mogłoby się wydawać. Wyszła za mąż z miłości za mężczyznę, który od zawsze kochał inną kobietę. Rozsądek podpowiedział mu małżeństwo z młodą i niedoświadczoną Dianą Spencer, która idealnie nadawała się do roli księżnej. Można było nią manipulować, była słodka i uległa – a przynajmniej tak sądził książę Karol. Nie wiedział jeszcze, że jego wybranka przyćmi go swoim blaskiem i skradnie każdy okruszek miłości poddanych jaki tylko istnieje.

Cała księżna Diana. Księżniczka Charlotte udowodniła, że ma w sobie więcej z Lady Di niż ktokolwiek inny w rodzinie królewskiej

Księżna Diana rozbiła butelkę na głowie Karola

Królowa Ludzkich Serc miała w sobie coś bezpretensjonalnego, ale również figlarnego. Stare nagranie z jednego z bankietów, na których pojawiła się już jako żona księcia Karola, podbija znów Internet. Na filmie możemy zobaczyć książęcą parę, otoczoną wianuszkiem roześmianych osobistości z wyższych sfer. Przyszły król Anglii stał plecami do swojej żony i śmiał się nieco niepewnie, a ona… dzierżyła w dłoni butelkę. Zaledwie kilka chwil później, ku uciesze tłumu, roztrzaskała ją na głowie swojego męża.

Butelka wykonana była z cukru, więc nikomu nie stała się krzywda, ale Internautów urzekła dziewczęca radość i poczucie humoru księżnej. Bez wątpienia był to również moment w jej związku, w którym Karol faktycznie próbował być mężem i partnerem traktującym swoją wybrankę z należytym jej szacunkiem. Na nagraniu śmiał się z całego zajścia i sam podżegał Dianę do działania.

Myślicie, że mogłoby im się udać gdyby nie Camilla?

Ostatnie słowa księżnej Diany po tragicznym wypadku. Wypowiedziała je tuż przed samą śmiercią

Ojciec Meghan Markle posunął się za daleko?! Teraz zabrał się za księżną Dianę! On nikogo nie oszczędzi!

Ślubny sekret księżnej Diany wyszedł na jaw. Autorka sukni ślubnej prawie dostała zawału! Była bezradna!

Książę Karol nie jest ojcem księcia Harry’ego? Plotki krążą od lat, ale to jedno zdjęcie rozwiewa wszelkie wątpliwości!


Księżna Diana rozbiła butelkę na głowie księcia Karola

Księżna Diana rozbiła butelkę na głowie księcia Karola

Księżna Diana rozbiła butelkę na głowie księcia Karola

Księżna Diana rozbiła butelkę na głowie księcia Karola

Księżna Diana w biało-niebieskiej kreacji w Melbourne

Księżna Diana w biało-niebieskiej kreacji w Melbourne

Dodaj komentarz

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×