Czteroletni książę Louis główną gwiazdą festiwalu rockowego. Na scenie Skunk Anansie, a wszyscy patrzą na niego

Książę Louis

Książę Louis

Książę Louis niespodziewanie stał się bohaterem festiwalu rockowego. Na scenie Skunk Anansie, a wszyscy patrzą na syna Kate i Williama.

Przed kilkoma tygodniami miliony ludzi na całym świecie bacznie przyglądały się Wyspom Brytyjskim, gdzie trwały obchody Platynowego Jubileuszu królowej Elżbiety II. Monarchini obchodziła 70-lecie panowania. Pierwszego dnia uroczystości członkowie dynastii Windsorów wzięli udział w uroczystej paradzie wojskowej, Trooping the Colour.

Dzieci księcia Williama księżnej Kate, czyli GeorgeCharlotte Louis, znalazły się w jednej karocy. To jednak najmłodszy z nich, 4-letni Louis skradł całe show. Już podczas przejazdu po ulicach Londynu robił miny, czym przykuł uwagę fotoreporterów.

Na balkonie Pałacu Buckingham, zachowywał się jeszcze bardziej zaskakująco. Gdy usłyszał dźwięk odrzutowców, które wzniosły się na niebie, zaczął krzyczeć, zasłaniając przy tym uszy. Również w tym momencie sfotografowali go paparazzi.

Nadpobudliwość chłopca wywołała zamieszenie w mediach. Okazuje się, że echa tak szybko nie miną.

Książę Louis bohaterem festiwalu muzycznego Glastonbury

Książę Louis niespodziewanie pojawił się na tegorocznym festiwalu muzycznym Glastonbury w Worthy Farm w Somerset – ale w taki sposób, jakby można było pomyśleć. Twarz czterolatka została zauważona na fladze, którą w sobotę podczas występu zespołu rockowego Skunk Anansie’s powiewał festiwalowicz.

Na fladze wydrukowano zdjęcie młodego księcia, który został uchwycony podczas obchodów Platynowego Jubileuszu Królowej na początku tego miesiąca. Słynne teraz ujęcie pokazuje Louisa zakrywającego uszy dłońmi podczas oglądania wojskowych samolotów przelatujących nad Pałacem Buckingham podczas Trooping the Colour.

Flaga przyciągnęła uwagę prezenterki telewizyjnej Laury Whitmore, która oglądała występ ze strefy VIP. Na swoim Instastory, gospodyni Love Island, udostępniła film z flagą powiewającą na wietrze wraz z podpisem:

Najlepsza flaga w Glasto.

Podczas gdy książę Louis zaistniał na słynnym festiwalu muzycznym w sobotę, jego ojciec, książę William, wcześniej wyraził chęć zdobycia biletu na wydarzenie. W rozmowie z BBC w kwietniu 2017 r. książę przyznał, że on i jego żona, księżna Kate, są fanami muzyki, ale niestety w ich przypadku chodzenie na festiwale jest dosyć trudne.


Książę Louis bohaterem festiwalu

Książę Louis bohaterem festiwalu

Trooping The Colour - The Queen's Birthday Parade, London, UK - 02 Jun 2022

Królowa Elżbieta II, książe Louis – Trooping The Colour

Królowa Elżbieta II, książe Louis – Trooping The Colour

Królowa Elżbieta II, książe Louis – Trooping The Colour

Komentarze

 • Gość pisze:

  Dzieci w tym wieku bywają różne wystarczy w galeriach zobaczyć co wyprawiają ten mały jest uroczy !!!!

 • Wanda pisze:

  Slodki maluszek a że czasami minkę zrobi i delikatnie na psoci to i tak jest slodki .

 • Gobabciaść pisze:

  On po prostu ma ADHD. Bo jak takie dziecko zje za dużo słodyczy to tak się zchowuje. Sama księżna mówiła że zjadł za dużo słodyczy. Ja sama mam wnuka z ADHD i mam wiedzę na ten temat. Tylko spokojem można go uspokoić. Pozdrawiam bardzo lubię tego malucha.

  • Gośćula pisze:

   Z kąd ty wiesz ze ma ADHD rozmawiałeś aś z księżna a może jesteś wszystkowiedzącą osobą żenada

  • Gość pisze:

   @ Gośćula
   Ty się najpierw j. polskiego naucz, potem się bierz za pisanie, chociaż i tak nic mądrego nie piszesz.

 • Alenka pisze:

  Po prostu dziecko. W tym wieku to normalne zachowanie i Bogu podziękować, że nie jest księciem, lecz chłopczykiem.

  • Anna pisze:

   Tak,ma Pani rację , to po prostu czteroletnie dziecko!Jak można pisać że zachowuje się nieodpowiednio!Podziwiam,że tak słodko i uroczo zachowywał się podczas wielogodzinnych występów

 • Gość pisze:

  To teraz bedziecie robili nagonke na dzieci?Nisko upadliscie gazeto

 • Viki pisze:

  Adhd by zdiagnozowano u niego gdyby był zwykłym dzieckiem niestety …

  • Gość pisze:

   Zajrzyj na dowolny plac zabaw, tak się zachowuje KAŻDE dziecko w tym wieku.

  • Gość pisze:

   Nie, tak się nie zachowuje każde, normalne dziecko,. Tak sie zachowuje dziecko z zaburzeniami. Takie stwierdzenie nie jest atakiem, tylko spostrzeżeniem i sugestia, żeby matka zamiast wystawiać go dla własnego PR, na widok publiczny, co wyraźnie go męczy i złe się w takim tłumie czuje, zajęła się zdiagnozowaniem jego problemu i terapia, żeby jak najlepiej przystosowac go do so dzielnego życia.

  • TakieKwiatki pisze:

   Sama masz ADHD, z tą że różnicą iż ludzie z ADHD są zazwyczaj inteligentni, natomiast ty do nich nie należysz. Przy tobie paczka tępych gwoździ, jest na poziomie IQ Einsteina.

  • Gość pisze:

   Każde dziecko, kilkuletnie, czasem znudzone, czasem zaciekawione, czasem chcące się popisać.
   Ty gościu z 15.22 zajmij się własnymi zaburzeniami

 • Gość pisze:

  Ten dzieciak to jest zupełnie zdrowy 4-latek. I on i jego mama radzili sobie doskonale. Uczcie się Polki i Polacy.! Dzieci się wychowuje, a nie tresuje!

 • Gość pisze:

  Omg dziecko, które zachowuje się jak dziecko dostaje łatkę „nadpobudliwego”.

Najczęściej czytane dziś

Może Cię zainteresować

×