Wirtualna Polska

„Pantoflarz, bezkrytyczny wobec żony”. Dawno nikt tak nie podsumował księcia Harry’ego

„Pantoflarz, bezkrytyczny wobec żony”. Dawno nikt tak nie podsumował księcia Harry’ego

Książę Harry i Meghan Markle (fot. EastNews)

Książę Harry został ostro podsumowany. Iwona Kienzler, ekspertka ds. royalsów, w nowym wywiadzie nie zostawiła na nim suchej nitki.

Wirtualna Polska

Książę Harry ma za sobą niekończące się pasmo skandali. Jego pozycję na dworze poważnie podminowało małżeństwo z Meghan Markle – aktorką ze Stanów Zjednoczonych. Pod jej wpływem syn króla Karola III zdecydował się na wyjazd z ojczyzny i rezygnację z pełnienia publicznych funkcji w rodzinie królewskiej. Już na obczyźnie Sussexowie rozpoczęli swoistą krucjatę.

Wirtualna Polska
Wirtualna Polska

Oprah Winfrey oskarżyli royalsów o rasizm, po czym jeszcze bardziej się rozkręcili. Harry w autobiografii sugerował, że jego własny brat, książę William, fizycznie go zaatakował. Tego typu wypowiedzi sprawiły, że notowania Harry’ego i Meghan spadły na dno.

Książę Harry zmiażdżony przez ekspertkę

Iwona Kienzler, ekspertka ds. brytyjskiej rodziny królewskiej i autorka książki „Harry. Książę niepokorny”, udzieliła wywiadu portalowi Histmag.org, w którym nie miała litości dla arystokraty.

Bez wątpienia książę zakochał się w urodziwej Amerykance i to od pierwszego wejrzenia, zresztą po raz pierwszy ujrzał ją na ekranie swego laptopa. A miłość, jak wiadomo, uskrzydla. Z pewnością związek z przebojową i pewną siebie kobietą, korzystnie wpłynął na jego zdrowie psychiczne, a on był, i chyba nadal jest, bezgranicznie szczęśliwy u jej boku – zaczęła.

Wirtualna Polska
Wirtualna Polska

Następnie surowo podsumowała Harry’ego, dostrzegając jego uzależnienie od małżonki.

Inna sprawa, że okazał się beznadziejnym wręcz pantoflarzem, w dodatku bezkrytycznie wpatrzonym w żonę. A przy okazji zmiany stanu cywilnego skłócił się z rodziną, przy czym Markle nie była główną winowajczynią w tej sprawie – dodała.

Część fanów royalsów z pewnością zgodzi się z tą oceną. A sam Harry ma szczęście, że jej nie usłyszał – w końcu dawno nikt się tak po nim nie przejechał…

Wirtualna Polska
Wirtualna Polska

Najczęściej czytane dziś

Wirtualna Polska

Może Cię zainteresować

×