Krzysztof Krawczyk po latach przyznaje: „Zdradzałem, byłem kochliwy”. Jak teraz wynagradza byłej żonie krzywdy z przeszłości?

Krzysztof Krawczyk

Krzysztof Krawczyk

Krzysztof Krawczyk zdradzał żonę

Krzysztof Krawczyk to jeden z najbardziej znanych piosenkarzy w Polsce. Śmiało można powiedzieć, że jego przeboje zna kilka pokoleń. Muzyk szczyt swojej kariery przeżywał w latach 60-tych, kiedy to założył zespół Trubadurzy. Rozpoznawalność i zachłyśnięcie sławą spowodowały, że piosenkarz nie szanował swoich żon. Dziś otwarcie przyznaje się do błędów z przeszłości.

Byłem kochliwy… Zdradzałem zarówno w pierwszym, jak i w drugim małżeństwie. Naprawiam błędy. Umiem po latach przeprosić, przyznać się, że coś zrobiłem źle

Obecnie wokalista jest w trzecim związku małżeńskim z młodszą o 13 lat Ewą. Para rozwiodła się i ponownie pobrała. Pierwszą wybranką Krzysztofa była Halina Żytkowiak, która zmarła kilka lat temu, a drugą Grażyna Adamus. Małżonkowie byli ze sobą 10 lat. Do dziś miło ją wspomina i przyznaje, że wspiera finansowo.

Pierwszej żonie, Grażynce, bardzo pomagam. Z Ewunią ustaliliśmy, że oddam jej moją rentę. Byłem z Grażyną 10 lat i uważam, że jestem jej coś winien

Muzyk ma około 1 000 złotych renty. Ma gest?

Krzysztof Krawczyk

Krzysztof Krawczyk

Krzysztof Krawczyk z obecną żoną, Ewą

Krzysztof Krawczyk z obecną żoną, Ewą

 


Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×