Uwielbiany przez widzów polski aktor jest poważnie chory. Wspiera go młodsza o 31 lat żona! To ona teraz zarabia na ich utrzymanie!

Krzysztof Kowalewski jest poważnie chory

Popularny polski aktor filmowy i teatralny – Krzysztof Kowalewski od dłuższego czasu ma poważne problemy zdrowotne. Aktor  wielokrotnie odwiedzał szpitale, jednak do zaleceń lekarskich raczej się nie stosował, bowiem dla Kowalewskiego granie na scenie jest pasją, bez której nie potrafi funkcjonować. Zatem świadomie odwleka decyzję o przejściu na emeryturę.

Małżonka aktora – Agnieszka Suchora postanowiła rygorystycznie wpłynąć na męża, aby ten jednak lekko zwolnił z pracą i zadbał o swoje zdrowie. Warto jednak przypomnieć, że początki miłości Kowalewskiego i Suchory nie były kolorowe. Para poznała się w Teatrze Współczesnym, gdy Agnieszka była jeszcze żoną Sławomira Packa. Natomiast Kowalewski od lat był związany z Ewą Wiśniewską, która tolerowała liczne romanse aktora. Jednak kiedy okazało się, że Suchora urodziła Kowalewskiemu córeczkę Gabrysię, sprawa stała się poważna i Kowalewski musiał wyprowadzić się do kochanki.

Na ten cios Ewa zareagowała gwałtownie. Pomiędzy nią a Suchorą doszło do ostrej wymiany zdań w teatralnej garderobie – wspominała w Na żywo znajoma aktorki.

Kowalewski i Suchora wzięli ślub gdy ich córka skończyła dwa latka. Media komentowały ich związek ze względu na różnicą wieku -aktorka jest młodsza od męża o 31 lat. Kowalewski jednak na komentarze nie reagował.

Ludzie reagują różnie – opowiadał w Super Expressie. Zdarza się, że mówią na mnie dziadku, gdy idę z córką. Nie przejmuję się tym. Dla nas to nic nie znaczy.

Okazało się jednak, że jego małżeństwo jest udane. Jednak dwa lata temu w związku pojawiły się problemy, gdy Kowalewski zaczął lekko podupadać na siłach i trafił do szpitala, gdzie zdiagnozowano u niego problemy z sercem. Zdarzało się, że z powodu złego stanu zdrowia Kowalewskiego, trzeba było odwołać wszystkie przedstawienia z jego udziałem.

Krzysztof ma poważne problemy z układem krążenia. Wszystko przez tuszę, której mimo starań, nie jest w stanie zredukować. Jego serce nie radzi sobie z takim obciążeniem – mówił magazynowi Na żywo znajomy aktora.

Operacje, operacyjki, biologicznie się zużywam, na szczęście jeszcze nie do końca, ale to jest w starości najbardziej do du… Odpukać, umysł jeszcze domaga, ale też się czasem niepokoję, kiedy nie mogę sobie przypomnieć jakiegoś nazwiska – mówił Kowalewski

Obecnie Kowalewski ma ogromne problemy z poruszaniem się i raczej ma świadomość, że sprawa jest poważna!

Bardzo chętnie bym chodził, ale nie mogę. Nóżka mi szwankuje – przyznawał. – Wciąż mam poważny problem z biodrem, a to nie nastraja optymistycznie.

Aktor ciężko pracował, bowiem pragnął zapewnić żonie i córce jak najlepsze warunki. Jednak obecnie na szczęście postanowił zwolnić.

Chciałbym jak najdłużej być w pełni sił, żeby zapewnić córce radosne dzieciństwo, a potem dobre życie – mówił. – Chciałbym jak najdłużej pobyć tutaj, na ziemi, pozostając w dobrej formie psychicznej i fizycznej. Ponieważ mam dla kogo żyć.

Kowalewski stwierdził z uśmiechem, że nie zamierza umierać, dopóki nie zatańczy na weselu swojej córki. Zatem obecnie małżonka przejęła pałeczkę i to ona zaczęła zarabiać na życie grając w filmach. Ostatnio zagrała w filmie „Cicha noc”.  Warto dodać , że aktorstwo nie jest jedynym źródłem utrzymania żony aktora. Suchora jest również współwłaścicielką sklepu wnętrzarskiego mieszczącego się na ulicy Chmielnej w Warszawie, ostatnio założyła także firmę zajmującą się remontami i dekorowaniem wnętrz. Miejmy nadzieję, że teraz Krzysztof Kowalewski, poważnie zajmie się swoim zdrowiem i szybko dojdzie do formy.

Joanna Brodzik pokazała brata! Przystojniak!

Będzie wojna? Anella niespodziewanie uderza w Marcina Prokopa! A wydawało się że znaleźli wspólny język podczas rozmowy w “Dzień Dobry TVN”!

Joanna Osyda była wielką gwiazdą TVN, a potem zniknęła z mediów. Jak teraz wygląda i czym się zajmuje?

Wraca popularny serial komediowy! Ostatnie odcinki wyemitowano dawno temu


Krzysztof Kowalewski - wiosenna ramówka Polsatu 2017

Krzysztof Kowalewski - wiosenna ramówka Polsatu 2017

Krzysztof Kowalewski z Daleko od noszy ma problemy ze zdrowiem

Krzysztof Kowalewski z Daleko od noszy ma problemy ze zdrowiem

Krzysztof Kowalewski, Agnieszka Suchora - premiera spektaklu

Krzysztof Kowalewski, Agnieszka Suchora - premiera spektaklu "Słownik Ptaszków Polskich"

Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Może Cię zainteresować

×