Szukaj

Królikowscy z rozmachem uczczą pamięć ojca. Przygotowują duży projekt

Królikowscy uczczą pamięć Pawła Królikowskiego. W jaki sposób?

Królikowscy uczczą pamięć Pawła Królikowskiego. W jaki sposób?

Małgorzata Ostrowska-Królikowska wraz z dziećmi chcą upamiętnić Pawła. Królikowscy przygotowują wydarzenie, które z pewnością nie przejdzie bez echa. O jakim mowa?

Małgorzata Ostrowska-Królikowska pod koniec lutego pożegnała ukochanego męża. Paweł Królikowski zmarł, przegrywając walkę z poważną chorobą. W tym trudnym czasie aktorka nie jest sama i może liczyć na wsparcie bliskich. Dzieci dotrzymują jej towarzystwa i pomagają w codziennych obowiązkach.

Po śmierci taty do domu rodzinnego wrócił Antek Królikowski. Przejął obowiązki głowy rodziny i w tej roli sprawdza się doskonale. Dowodem mogą być słowa jego mamy, która w rozmowie z Dzień Dobry TVN mówiła:

Antek bardzo mi pomaga i stoi na wysokości zadania.

Królikowscy uczczą pamięć Pawła. Szykują piękne wydarzenie

Antoni nie tylko dba o rodzinę, ale także chce kontynuować niektóre z pomysłów ojca. Wraz z mamą i bratem Janem zaangażowali się w organizację polsko-czeskiego festiwalu w Kudowie-Zdroju, którego pomysłodawcą i organizatorem był Paweł Królikowski. Najstarszy syn aktora zapowiada, że w ten sposób chcą upamiętnić imię ojca:

Zależy nam, aby w ramach tej imprezy zaprezentować coś, co będzie dotyczyło Pawła Królikowskiego i upamiętniało jego imię. Dopinamy program, prowadzimy rozmowy z artystami. Szykujemy coś naprawdę fajnego — mówi Antek w rozmowie z Fleszem.

Ze względu na epidemię koronawirusa w Polsce w tym roku festiwal odbędzie się na nieco innych zasadach. Chociaż dokładny program jest jeszcze owiany tajemnicą, wiadomo, że będzie się działo. Nie zabraknie akcentu związanego z motoryzacją:

Tata kochał samochody, zwłaszcza maluchy, dlatego nie zabraknie akcentu motoryzacyjnego. W zeszłym roku odbył się przejazd zabytkowych aut. Tym razem chcemy zorganizować kino samochodowe i na wielkim ekranie wyświetlać filmy oraz materiały nakręcone z artystami – komentuje Antek w rozmowie z dwutygodnikiem.

Magazyn podaje, że Jan czuwa nad oprawą muzyczną wydarzenia, Małgorzata Ostrowska-Królikowska pomaga m.in. w zorganizowaniu innych atrakcji dla uczestników i noclegów dla artystów. Mówi się, że Królikowscy szykują wzruszającą niespodziankę, którą ma być wspomnieniowy film o Pawle.


Antek Królikowski z rodziną

Antek Królikowski z mamą i rodzeństwem

Małgorzata Ostrowska-Królikowska z rodziną

Małgorzata Ostrowska-Królikowska z rodziną

Antek Królikowski z młodszym bratem, Janem Królikowskim

Antek Królikowski z młodszym bratem, Janem Królikowskim

Dodaj komentarz

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×