Wirtualna Polska

Marcela Leszczak zapytana o konflikt z Joanną Opozdą. Zaskoczyła szczerym wyznaniem

Marcela Leszczak zapytana o konflikt z Joanną Opozdą. Zaskoczyła szczerym wyznaniem

Marcela Leszczak fot. East News

Jakiś czas temu Marcelina Leszczak dość dosadnie skomentowała zdjęcia Joanny Opozdy z synkiem. Teraz wróciła do tego zdarzenia. 

Wirtualna Polska

Marcela Leszczak pokusiła się o dosadny komentarz. Chodziło o koszulkę Joanny Opozdy z napisem “Mom”.  Partnerka Michała Koterskiego zarzuciła aktorce ustawkę z paparazzi. Sytuacja poruszyła samą Joannę, a także wielu internautów. 

Wirtualna Polska
Wirtualna Polska

Konflikt Marceli Leszczak z Joanną Opozdą – o co poszło?

Przypomnijmy, że latem pojawiły się w sieci zdjęcia Joanny na spacerze z synkiem. Aktorka miała na sobie top z napisem “Mom”. Fotografie szybko obiegły internet i były szeroko komentowane. Jedną z osób, która wyraziła swoje zdanie na ich temat była Marcela Leszczak. Swoim komentarzem wbiła szpilę aktorce. 

Antkowi przelatuje życie między palcami, ale taka ustawka z paparazzi (…) jest po prostu słaba… Dobry rodzic nie musi wciągać koszulki z napisem „mom” i udowadniać światu, że jest dobrym rodzicem – grzmiała w sieci. 

Słowa Marceli Leszczak zabolały Joannę. 

Wirtualna Polska
Wirtualna Polska

Cała ta sytuacja robi się poważna, choć graniczy z tanią komedią. Nie znam Marceliny, spotkałam ją w życiu dwa razy, i to przypadkiem. (…) Szukanie atencji, budowanie swoich zasięgów na kłamstwie i taniej sensacji. Jeżeli będzie dalszy ciąg tej słabej telenoweli, będę zmuszona zareagować prawnie. W sposób ciągły naruszane są moje dobra osobiste i co jest najbardziej przykre, mieszany jest w to mój syn – skomentowała całe zajście Joanna w rozmowie z Pudelkiem.

Marcela Leszczak wraca do afery z Joanną Opozdą

Partnerka Koterskiego w rozmowie z Pomponikiem nawiązała do afery z Joanną. Wygląda na to, że żałuje swoich słów.

Wirtualna Polska
Wirtualna Polska

Nie powinno to mieć miejsca. Trochę się zapędziłam w komentarzu. To nie jest niczyja wina. To się wydarzyło, może miało się to wydarzyć. Na pewno nie powinnam pisać takiego komentarza – wyznała. 

Czy kobiety w końcu się pogodzą?

Wirtualna Polska

Mam nadzieję, że będziemy mogły porozmawiać i podać sobie rękę. Mam nadzieję, że nie powie, że mnie nie zna – kontynuowała. 

Marcelina wyciągnęła wnioski na przyszłość i zarzeka się, że nie będzie już publicznie komentować podobnych sytuacji.

Znamy się, a ja nie jestem konfliktowa. Mnie to dużo kosztowało przez następne dni, że już nigdy w życiu się nie odniosę i nie wypowiem – mówiła Marcelina.

Co o tym myślicie?  

Wirtualna Polska
Wirtualna Polska
Charytatywny Bal Fundacji Braci Collins

Fot. Pawel Wodzynski/East News, Warszawa, 19.05.2023. Pierwszy Charytatywny Bal Fundacji Braci Collins, w Airport Hotel Okecie. N/z: Joanna Opozda

Wirtualna Polska
Wirtualna Polska
Gala plebiscytu Wszechmocne

Fot. Piotr Molecki/East News, Warszawa, 24.10.2023. Gala plebiscytu Wszechmocne w Hotelu Verte. N/z: Joanna Opozda

Premiera spektaklu

PHOTO: VIPHOTO/EAST NEWS WARSZAWA 29.03.2023 PREMIERA SPEKTAKLU PT. KOCHANIE ZROB MI DZIECKO. 14. URODZINY TEATRU KAMIENICA N/Z: MARCELA LESZCZAK MICHAL KOTERSKI

Wirtualna Polska
Wirtualna Polska

Najczęściej czytane dziś

Wirtualna Polska

Może Cię zainteresować

×