Jest już szalony plakat do „Kogel-Mogel 3”! Znana jest również oficjalna data premiery kultowej komedii!

Kogel Mogel oficjalny plakat

Kogel Mogel oficjalny plakat

Kogel-Mogel 3 – plakat i data premiery

Pod koniec września 2018 roku rozpoczęły się zdjęcia do trzeciej serii kultowej komedii Kogel-Mogel. Autorką scenariusza jest niezastąpiona Ilona Łepkowska, która stworzyła także poprzednie dwie części komedii. Kogel-Mogel 3 jest kontynuacją zabawnej historii sprzed 30 lat. Fani filmu poznają dalsze losy głównych bohaterów po licznych przemianach w Polsce.

W nowej serii pojawi się sporo aktorów znanych z poprzednich części kinowego hitu. Nie zabraknie więc Grażyny Błęckiej-Kolskiej, Katarzyny Łaniewskiej, Ewy Kasprzyk, Zdzisława Wardejna, Pawła Nowisza oraz Wiktora Zborowskiego. Do obsady dołączyły również nowe gwiazdy, między innymi: Nikodem Rozbicki, Aleksandra Hamkało, Maciej Zakościelny, Anna Mucha, Katarzyna Skrzynecka, Małgorzata Rożniatowska, Joanna Jarmołowicz, Paweł Nowisz, Jakub Kucner, Mayu Gralińska-Sakai, Michalina Sosna.

Już niebawem przeniesiemy się do wsi Brzózki, gdzie z matką mieszka rozwiedziona Kasia – w tej roli niezmiennie Grażyna Błęcka-Kolska. Pojawi się także syn Kasi i Pawła – trzydziestoletni już Marcin Zawada, czyli Nikodem Rozbicki. Prześledzimy także losy zabawnego docenta Mariana Wolańskiego oraz jego żony Barbary, która pracuje jako seks-coach. Nie zabraknie oczywiście ich syna, niesfornego Piotrusia oraz jego młodszej siostry Agnieszki, z kolei w rolę synowej – Marlenę – wcieli się uwielbiana przez widzów Katarzyna Skrzynecka.

Kogel-Mogel 3 – kiedy w kinach?

Kogel-mogel 3 pojawi się w kinach już 25 stycznia 2019. Produkcja przedstawiła wreszcie nowy plakat zapowiadający zmodernizowaną odsłonę tej kultowej komedii.

Jak wam się podoba?

Która wielka gwiazda zrezygnowała z roli w „Kogel Mogel 3”? Ilona Łepkowska ujawniła jej nazwisko przed naszą kamerą [WIDEO]

Katarzyna Skrzynecka nigdy nie była tak kiczowata. W tych ciuchach wygląda jak ofiara mody

Piotruś z „Kogla-Mogla” opływa w niesamowite luksusy! Tak wyglądają wnętrza jego willi! [WIDEO]


Kogel-Mogel 3 - nowy plakat i data premiery

Kogel-Mogel 3 - nowy plakat i data premiery

Kogel-Mogel - stary plakat i data premiery

Kogel-Mogel - stary plakat i data premiery

Kogel-Mogel - stary plakat i data premiery

Kogel-Mogel - stary plakat i data premiery

Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×