Szukaj
Szukaj
Dziś niedziela, 22.04.2018

Kim Kardashian robi cuda aby zbliżyć się do rodziny królewskiej! Jednak w tym przypadku MOCNO się przeliczyła!

Kim Kardashian, rodzina królewska


Kim Kardashian chce dostać zaproszenie na ślub Harry’ego i Meghan

Kim Kardashian ma wszystko – niewyobrażalne sumy pieniędzy na koncie, niewiarygodną popularność, miliony fanów i naśladowców, szafy wypchane ubraniami od najlepszych projektantów, piękne posiadłości, kochającą nieco może dziwną rodzinę i ciało takie jakie zawsze chciała. Dzięki małżeństwu z Kanye Westem poznała ludzi ze śmietanki towarzystkiej show-biznesu, którzy kiedyś na gwiazdkę reality show patrzyli niechętnie. Wydawać mogłoby się zatem, że Kim weszła do pierwszej ligi… ale czy aby na pewno?

Jest jednak pewna rodzina, która z Kardashianami nie chce mieć nic wspólnego. Ta rodzina ma jeszcze więcej pieniędzy, popularności i fanów, a do tego to, o czym Kardashianka może pomarzyć – władzę, szacunek i klasę – jest to brytyjska rodzina królewska, która od wielu lat daje Kim wyraźnie do zrozumienia, że nie chcą mieć z nią nic wspólnego.

Kim rozpaczliwie próbowała zaprzyjaźnić się z Kate i Williamem ale oni dali jej do zrozumienia, ze nie ma na to  szans. Ona teraz próbuje jak szalona znaleźć ludzi, którzy zapoznaliby ją z Meghan. Zamówiła diamentowe kolczyki, zaprojektowane tak by pasowały do pierścionka zaręczynowego Meghan i chce ją i Harry’ego zaprosić na prywatny koncert Kanye, bo wie, ze książę jest wielkim fanem jej męża, jest zdesperowana! Kim marzy, żeby znaleźć się na ślubie księcia i aktorki, ale nie ma na to  żadnych szans.

Kiedy księżna Kate zaszła w pierwszą ciążę, Kim wysyłała jej ubranka dla dzieci i biżuterię, które były od razu odsyłane z powrotem.

Za wysokie progi?

Kim Kardashian zrujnowała wesele Sereny Williams. Przez jej widzimisię tenisistka ma problemy

Kim Kardashian o włos od wpadki! Jej ogromny biust prawie ROZERWAŁ koszulkę!

Kim Kardashian w sukience z dziurą na imprezie charytatywnej! Założyła ją celowo?

Czy lubisz Kim Kardashian?Komentarzy: 0


Dodaj komentarz
×