Tak wyglądał Sylwester 2017 u Kardashianów. Ten film raczej nie uciszy plotek o kryzysie w małżeństwie Kim i Kanye [WIDEO]

Kim Kardashian i Kanye West Sylwester 2017

Kim Kardashian i Kanye West Sylwester 2017

Sylwester 2017 u Kim Kardashian

Kim i Kanye mają za sobą trudny rok. Para musiała zmierzyć się ze słabnącą oglądalnością rodzinnego reality-show, nie najlepszą formą rapera i staraniami o odpowiednią surogatkę. Do tego okazuje się, że ich małżeństwo przechodzi poważny kryzys i jest szansa, że w 2018 roku ziszczą się plotki o rozwodzie.

Na razie oboje unikają tego tematu i choć podobno jednocześnie prawnicy pracują nad ich intercyzą, która miałaby teraz bardziej chronić majątek Kim, oboje próbują udowodnić, że nie mają żadnych problemów w związku. Jednak wystarczy spojrzeć chociażby na filmik sylwestrowy jaki wrzuciła celebrytka, żeby się zorientować, ze coś jest nie tak.

Kim nagrywała odliczanie do północy na imprezie w domu. Są z nią inni goście, którzy liczą razem z nią, a z tyłu widać lekko speszonego Kanye. Kiedy bije północ wszyscy krzyczą „Happy New Year”, a Kim robi dziubek czekając, aż Kanye ją pocałuje. Tymczasem raper nie dość, że każe żonie czekać, to dodatkowo ich pocałunek jest jak przyjacielski buziak, a nie pocałunek żony i męża, którzy razem wchodzą w nowy rok.

Coś jest na rzeczy czy wcale nie?

Zobacz: Kim Kardashian wyrzuciła wszystkie świąteczne zdjęcia z rodziną i wstawiła…TO!

Zobacz: Kim Kardashian wpadła na domówkę do J.Lo i narobiła szumu! Pokazała prawie wszystko by przyćmić boską Jennifer! Udało się?

Zobacz: Kardashianki poniosła wyobraźnia. Zobaczcie jak wystroiły się na imprezę u swojej matki


Kim Kardashian usunęła wszystkie świąteczne zdjęcia

Kim Kardashian usunęła wszystkie świąteczne zdjęcia

Kim Kardashian Jennifer Lopez

Kim Kardashian i Jennifer Lopez

Kim Kardashian wychodzi z restauracji

Kim Kardashian wychodzi z restauracji

Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Może Cię zainteresować

×