Czym zajmuje się mąż Katarzyny Nosowskiej? W sieci pojawiły się zadziwiające doniesienia. Gwiazda nie ukrywa zaskoczenia

Katarzyna Nosowska i Paweł Krawczyk

Katarzyna Nosowska i Paweł Krawczyk

Katarzyna Nosowska od lat jest związana ze sceną. Kim jest jej mąż Paweł Krawczyk? Sprawdziliśmy, co wiadomo na jego temat. 

Katarzyna Nosowska od wielu lat jest związana ze sceną. Od 1992 do 2017 roku była wokalistką zespołu Hey. Grupa wydała razem 11 albumów studyjnych. Piosenkarka na swoim koncie ma mnóstwo sukcesów. Zdobyła m.in. Paszport „Polityki”, a także kilkanaście razy wygrała Fryderyki. Nosowska jest związana nie tylko z muzyką. Gwiazda wydała dwie książki, które sprzedają się jak świeże bułeczki.

Katarzyna Nosowska: mąż. Kim jest Paweł Krawczyk?

Kasia w 2018 roku stanęła na ślubnym kobiercu. Wyszła za mąż za Pawła Krawczyka, z którym była przez siedemnaście lat w nieformalnym związku. Artystka w jednym z wywiadów ujawniła, że mają za sobą trudną próbę. Jej mąż zmaga się z chorobą alkoholową. W rozmowie z Markiem Sekielskim stwierdziła, że po pewnym czasie dostrzegła, że procenty zaczynają brać górę w ich relacji. Zaznaczyła, że kobieta, która jest współuzależniona, zaczyna zachowywać się bardziej jak matka, a nie żona:

Kłamiemy. Moim zdaniem to jest pokłosiem wstydu: my się wstydzimy, bo nie chcemy, by tak wyglądało nasze życie. (…) Bardzo długo staramy się przed wszystkimi udawać – i często przed sobą, że nie jest jeszcze tak źle. Nie chcemy, żeby ktoś wiedział, co się tak naprawdę wyprawia w tym domu. Wybielanie. Tłumaczenie. Wybaczanie.

Katarzyna Nosowska na temat męża wypowiedziała się w jednym z postów na Instagramie. Udostępniła screen artykułu na jego temat, który do niedawna można było znaleźć w Wikipedii. Wynika z niego, że ukochany gwiazdy ma na swoim koncie naukową publikację związaną z rakiem płuc. Piosenkarka w zabawny sposób zdradziła, że zarówno ona, jak i jej mąż, nic nie wiedzą na ten temat:

Koleżanka mi przysłała opis mojego męża z internetów:) Od rana inaczej na niego patrzę… Dobrego poniedziałku- profesorowa Nosowska Państwu życzy:))

Kim jest więc Paweł Krawczyk, mąż Kasi Nosowskiej? Mężczyzna nie jest naukowcem, a muzykiem. To on odpowiadał za tę stronę utworów zespołu Hey, do którego dołączył w 2001 roku. Na swoim koncie ma także występ przed mikrofonem. Wraz z żoną prowadzili audycję Tranzytem do niebytu w nieistniejącym już radiu Roxy FM.

Zdjęcia muzyka znajdziecie w galerii.


Katarzyna Nosowska i Paweł Krawczyk w 2003 roku

Katarzyna Nosowska i Paweł Krawczyk w 2003 roku

Paweł Krawczyk i Kasia Nosowska są parą od 2001 roku

Paweł Krawczyk i Kasia Nosowska są parą od 2001 roku

Kasia Nosowska i Paweł Krawczyk pobrali się w tajemnicy

Kasia Nosowska i Paweł Krawczyk pobrali się w tajemnicy

Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×