To ona zastąpi Krzysztofa Ziemca! Kim jest Edyta Lewandowska?

Edyta Lewandowska TVP

Kim jest Edyta Lewandowska?

Krzysztof Ziemiec odszedł ze stanowiska prowadzącego Wiadomości TVP. Na jego miejscu pojawi się Edyta Lewandowskadobrze znana fanom Telewizji Polskiej. Gdzie pracowała wcześniej? Jak wygląda? Zobaczcie zdjęcia!

Krzysztof Ziemiec oficjalnie odszedł z Wiadomości TVP po głośnej fali hejtu, która spadła na stację po śmierci Pawła Adamowicza. Internauci zarzucali nierzetelne dziennikarstwo i manipulowanie sytuacją. Dziennikarz 14 stycznia ostatni raz pojawił się na antenie w dotychczasowej roli, a później udał się na urlop, z którego nie wróci już do Wiadomości. Informacja została już potwierdzona przez jeden z poważnych branżowych serwisów:

Z naszych ustaleń wynika, że Ziemiec dołączy do grona gospodarzy programu „Teleexpress”. Ten program czekają również inne zmiany – przebudowana ma zostać scenografia. Ziemiec zadebiutuje w roli prowadzącego „Teleexpress” jeszcze w lutym – donosi Press.pl

Kim jest Edyta Lewandowska, która go zastąpi? Fani Telewizji Polskiej doskonale ją znają, bo Edyta wcale nie jest nowym „narybkiem”. Dziennikarka od lat związana jest z TVP i z różnymi jej kanałami. Nie wiadomo kiedy dokładnie zobaczymy ją w Wiadomościach, ale do tej pory brylowała już w TVP Łódź oraz w TVP Info, gdzie w 2005 roku prowadziła Wiadomości w wydaniu wieczornym i porannym. Nowa posada nie będzie więc dla niej żadnym zaskoczeniem czy odmianą od tego, z czym miała do czynienia do tej pory.

Lewandowska zaczynała karierę w rozgłośniach radiowych – Radio Bełchatów i Radio Classic. Ma 44 lata, a ostatnim razem było o niej głośno po słynnym wywiadzie z Robertem Fronią, który złamał rękę na K2 i wcale nie miał ochoty na wywiady, co subtelnie dawał dziennikarce do zrozumienia. Prowadzi również Facebooka, na którym publikuje sporo zdjęć z pracy, ale również zabawne, własnoręcznie wykonane kolaże. Sprawia wrażenie osoby z dystansem i poczuciem humoru.

Podbije serca widzów?

 

Krzysztof Ziemiec już nie poprowadzi „Wiadomości”. Dziennikarz odchodzi z TVP?

Skandaliczne zachowanie ekspertów TVP Info. Tak zareagowali na wiadomość o śmierci Pawła Adamowicza

Zenek Martyniuk tylko dla nas skomentował wybryki swojego syna! Daniel zapadnie się pod ziemię, jak to usłyszy [WIDEO]


Edyta Lewandowska poprowadzi Wiadomości TVP

Edyta Lewandowska poprowadzi Wiadomości TVP

Edyta Lewandowska poprowadzi Wiadomości TVP

Edyta Lewandowska poprowadzi Wiadomości TVP

Edyta Lewandowska poprowadzi Wiadomości TVP

Edyta Lewandowska poprowadzi Wiadomości TVP

Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Może Cię zainteresować

×