Szukaj

Restauracja zemściła się na Kendall Jenner! Opublikowali kompromitujące zdjęcie z wizyty modelki

Kendall Jenner smutna

Kendall Jenner nie zapłaciła napiwku w restauracji

Gwiazdy nie mają lekko, a ostatnio po raz kolejny przekonała się o tym Kendall Jenner. Najmłodsza “Kardashianka” podpadła obsłudze amerykańskiej restauracji Baby’s All Right na Brooklynie. Powód? Jennerka nie zostawiła ani centa napiwku, za to chętnie podpisała się na paragonie, i to w miejscu, w którym klienci wpisują kwotę jaką chcą przekazać barmanowi.

Obsługa postanowiła pokazać paragon z autografem Kendall, z którego dowiadujemy się, że za zamówienie zapłaciła 24 dolary. Na Instagramie zdjęcie opatrzono zabawnym komentarzem:

Nie zapomnij dać napiwku barmanowi…

Od razu wywiązała się gorąca dyskusja. Wielu internautów uznało, że to, czy Kendall zostawia napiwek jest jej prywatną sprawą, niektórzy zasugerowali obsłudze zwrócenie uwagi na kwotę zamówienia przekornie pytając na jak wielki bonus liczyli. Bardziej zagorzali fani Jenner sugerują administratorom strony usunięcie zdjęcia, sugerując, że ma ono naruszać intymność klienta. Nie brakowało też obrońców restauracji twierdzących, że Kendall jest osobą znaną i wrzucenie kilku centów do etui z paragonem nie powinno być dla niej problemem.

Ile osób, tyle opinii. Jedno jest pewne – restauracja dzięki Kendall ma gigantyczną darmową promocję na całym świecie. Sama zainteresowana nie komentuje sprawy.

Kendall Jenner w długich zamszowych kozakach w upalny dzień! A razem z nią prawie naga Kim!

Najpiękniejsza Kardashianka tym razem poszła na całość! Pokazała się NAGO!

Kendall Jenner nie zostawiła napiwku

Kendall Jenner nie zostawiła napiwku

Kendall Jenner w zamszowych kozakach na zakupach

Kendall Jenner nie zostawiła napiwku


Lubisz chodzić do restauracji?

×