Córka Katarzyny Dowbor ma już 20 lat i wygląda jak modelka! Z taką urodą mogłaby zawojować show-biznes!

Katarzyna Dowbor córka

Katarzyna Dowbor córka

Jak wygląda córka Katarzyny Dowbor?

Maria Dowbor-Baczyńska to córka Katarzyny Dowbor, która w tym roku skończy 20 lat. Zobacz, jak wygląda i czym zajmuje się ślicznotka.

Katarzyna Dowbor od niemalże 40 lat zalicza się do grona największych osobowości telewizyjnych w kraju. Gwiazda może pochwalić się pełnym sukcesów życiem zawodowym, jak również świetnie ułożonym życiem prywatnym, a powodów do radości z pewnością dostarczają jej zdolne i piękne dzieci – syn Maciej, który od lat błyszczy na ekranach telewizorów, oraz córka Maria Dowbor-Baczyńska. Co wiadomo na jej temat?

Dowobor po raz pierwszy mamą została w 1978 roku. Na kolejne dziecko musiała poczekać 13 lat. Maria Dowbor-Baczyńska urodziła się więc w 1999 roku. To owoc miłości dziennikarki i Jerzego Baczyńskiego. Pojawienie się córki dało Kasi niesamowicie dużo radości:

Późne macierzyństwo to najlepsze co mi się przytrafiło. (…) Mam dodatkową motywację, by dbać o swoją formę. Jeżdżę z córką na nartach czy rowerze – przyznała w jednym z wywiadów.

Czym różnił się drugi poród prezenterki od pierwszego?

Rodząc po czterdziestce, z pewnością rodziłam rozsądniej, mając już pewne doświadczenie i mądrość – podkreślała dziennikarka

Kim jest Maria Dowbor-Baczyńska?

Maria, będąc małą dziewczynką, a później nastolatką, często towarzyszyła mamie podczas branżowych imprez. Kiedy zaczęła dorastać, skupiła się na rozwoju swoich pasji. Właśnie dlatego wyprowadziła się z Polski do Wielkiej Brytanii, gdzie studiuje psychologię i filozofię na jednej z najbardziej prestiżowych uczelni w Europie.

Pomimo tego, że z Kasią dzieli ją dość spora odległość, Maria często odwiedza sławną mamę w Warszawie. Trzeba przyznać, że 20-latka odziedziczyła po niej powalającą na kolana urodę, czego dowodem mogą być zdjęcia, które umieszcza w internecie. Chociaż jej profil na Instagramie jest widoczny jedynie dla jej znajomych, już po jednej dostępnej w sieci fotografii można stwierdzić, że Dowbor-Baczyńska to idealny materiał na gwiazdę telewizji.

Zobaczcie, jak bardzo zmieniła się córka Katarzyny Dowbor.

Maciej Dowbor zrobił psikusa Joannie Koroniewskiej! Udostępnił zdjęcie, które nie miało ujrzeć światła dziennego!

Wielki powrót Joanny Koroniewskiej na ekrany! Gwiazda dostała rolę w hicie Polsatu! Jej mąż jest zachwycony [WIDEO]

Joanna Koroniewska pokazała przebojowe zdjęcie z Maciejem Dowborem sprzed wielu lat! To niebywałe jak oni się zmienili!


Maria Dowbor-Baczyńska aktualnie

Maria Dowbor-Baczyńska aktualnie

Katarzyna Dowbor i Maria Dowbor-Baczyńska

Katarzyna Dowbor i Maria Dowbor-Baczyńska

Katarzyna Dowbor i Maria Dowbor-Baczyńska

Katarzyna Dowbor i Maria Dowbor-Baczyńska

Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Może Cię zainteresować

×