Kasia Glinka i Jarosław Bieniecki rozstali się! Każde z nich inaczej skomentowało rozpad związku

Kasia Glinka i Jarosław Bieniecki rozstali się

Kasia Glinka i Jarosław Bieniecki rozstali się

Kasia Glinka i Jarosław Bieniecki rozstali się! Byli partnerzy dwa lata temu doczekali się syna. Teraz każde z nich potwierdziło rozpad związku. 

Kasia Glinka to aktorka filmowa i teatralna, a także prezenterka telewizyjna. Od 2007 roku wciela się w postać Kasi Górki w serialu Barwy szczęścia, dzięki temu zyskała ogólnopolską rozpoznawalność. Jest też zapraszana do różnego rodzaju shows. Wzięła udział w programie Gwiazdy tańczą na lodzie i w 11. edycji Tańca z gwiazdami. W parze ze Stefano Terrazzino dotarła do finału. Ze względu na sporą popularność fani interesują się nie tylko jej życiem zawodowym, ale także prywatnym.

W tym drugim również działo się całkiem sporo. Ma ona za sobą nieudane małżeństwo z Przemysławem Gołdonem. Zakochani doczekali się syna Filipa. Chłopiec przyszedł na świat w 2012 roku. Jednak tych dwoje przegrało walkę o swoje uczucie. Aktorka po latach wyznała, że była to dla niej spora porażka.

Rozwód i rozpad rodziny to była bardzo duża porażka. Dla mnie rodzina zawsze była ważna. To, że się to posypało, wiesz… Dzisiaj to jest bardzo proste: no, nie udaje nam się, nie zgadzamy się, dziękujemy, do widzenia. (…) Chciałam mieć rodzinę, to było w moich wizjach i wyobrażeniu, że i kariera, i dziecko, i rodzina jest do pogodzenia. I do dzisiaj zazdroszczę wszystkim, którym udało się to pogodzić -wyznała w rozmowie z Żurnalistą.

Teraz znowu przechodzi trudne chwile.

Kasia Glinka i Jarosław Bieniecki rozstali się

Kasia kilka lat temu związała się z Jarosławem Bienieckim. Zakochani wydawali się wręcz idealną parą. W 2020 roku na świat przyszedł ich synek Leo. Kilka miesięcy temu wprowadzili się do nowego domu. Niestety również to uczucie zaczęło przechodzić kryzys. O wszystkim opowiedziała w Fakcie znajoma aktorki.

To koniec. Rozstali się. Kasia mocno przeżyła rozpad swojego pierwszego małżeństwa, chciała mieć prawdziwą rodzinę, stabilizację i partnera, który pomoże w wychowaniu jej starszego syna Filipa i będzie oddanym tatą dla Leo. Naprawdę mocno się rozczarowała. Ona chciała stabilnego życia, ale nie wyszło – wyznała znajoma gwiazdy.

Informatorka tabloidu zdradziła również, że kryzys między nimi zaczął się już wiele miesięcy temu. Największe problemy pojawiły się po narodzinach syna i podczas budowy domu.

Rok temu Kasia przestała ufać ukochanemu, ale była wytrwała, bo dla niej najważniejsza jest rodzina. Zdecydowała się nawet na budowę domu – pokryła koszty i samodzielnie doglądała robót – dodała kobieta.

Podobno gwiazda długo ukrywała wszystko przed bliskimi i dusiła w sobie problemy. W końcu zdecydowała się zerwać zaręczyny. Od tego czasu mają praktycznie nie mieć ze sobą kontaktu.

Kasia Glinka i Jarosław Bieniecki komentują rozstanie

Tabloid skontaktował się zarówno z Kasią, jak i Jarkiem. Ta od razu potwierdziła, że ojciec Leo nie jest już jej partnerem.

To prawda, nasz związek się zakończył, ale tylko tyle mogę powiedzieć. Brak mi po prostu słów, by to komentować – potwierdza aktorka w rozmowie z Faktem.

Jarosław Bieniecki również pokusił się o krótki, ale bardzo tajemniczy komentarz dla gazety.

Rozstanie? Powiem tak: Kasia to kobieta wielu talentów i pełna uroku. To są sprawy prywatne, których nie będę komentował.

Trzeba przyznać, że to spore zaskoczenie. Zakochani wyglądali na wyjątkowo dobraną parę.


Katarzyna Glinka, Jarosław Bieniecki - premiera musicalu „Kongo”

Katarzyna Glinka, Jarosław Bieniecki - premiera musicalu „Kongo”

Katarzyna Glinka i Jarosław Bieniecki - pokaz Deni Cler

Katarzyna Glinka i Jarosław Bieniecki - pokaz Deni Cler

Katarzyna Glinka i Jarosław Bieniecki nad morzem

Katarzyna Glinka i Jarosław Bieniecki nad morzem

Komentarze

 • Gość pisze:

  P,Kasiu głowa do góry widoczne nie wiedział co ma jeszcze będzie dobrze życzę szczęścia 🥰🥰🥰

 • Gość pisze:

  Żenująca kobieta…

 • biegaczka pisze:

  Kasiu powodzenia. On zapragnie stabilizacji za 20 lat…

 • Gość pisze:

  Pierwszy…drugi…trzeci…,aż do utraty tchu…ha.

 • Gość pisze:

  Mężczyźni nie przepadają za silnymi, dominującymi, perfekcyjnymi kobietami. A ona dzielna, wszystko sama, perfekcyjnie, z uśmiechem
  Żadnej skazy. Musi to starannie przemyśleć. Mam w tym doświadczenie. Też przeżyłam niejedno rozstanie, bo chciałam być perfekcyjna. Okazuje się, że perfekcja jest nudna. Teraz już nie jestem perfekcyjna, złapałam luz i jestem 10 rok w udanym zwiazku.

 • Gość pisze:

  ps polecam spa z widokiem na góry

 • Gość pisze:

  Taki live zdrowia jazda na czerwonym a mandatów ni ma złodziei porywaczy powinni odwiedzac panowie w maskach swatu a nie prosty źonaty dzieciaty biedny posterunkowy el clasico daria serwis ksenia pogoda karola sport to az serce rośnie jaki word takie gwiazdy aź kurzajki osiwiały all all allimenty ha ha i to tyle

 • fmiyv pisze:

  Ojtamojtam zaraz będzie następny „partner”

  • Gość pisze:

   A może po prostu następny cwaniak, który tylko chce brać i być , nic nie dając w zamian.

  • Gość pisze:

   Otóż to, ci ludzie są tak beznadziejni, a jeszcze usiłują innym wmawiać jak powinni żyć. Całe szczęście że nie od lat nie oglądam tych pseudo aktorek i aktorów.

Najczęściej czytane dziś

Może Cię zainteresować

×