Kasia Cichopek spędza wieczór w mieście. Dopasowana sukienka podkreśliła wszystkie jej atuty! Fani w komentarzach jednomyślni

Kasia Cichopek

Kasia Cichopek

Kasia Cichopek w sobotni wieczór postanowiła wybrać się na miasto. Przy okazji przywitała się z fanami w fantastycznej kreacji. Czerwona sukienka podkreśliła jej figurę. 

Katarzyna Cichopek w ostatnim czasie nie schodzi z pierwszych stron gazet przez rozstanie ze swoim mężem, Marcinem Hakielem. Zakochani byli parą przez 17 latach, a informację o tym, że ich miłość dobiegła końca przekazali w social mediach kilka miesięcy temu. Jak informują tabloidy, pierwsza rozprawa ma się odbyć już pod koniec sierpnia. Podobno zgodnie podzielili się opieką nad dziećmi i majątkiem, dlatego mają liczyć na to, że wszystko zakończy się podczas jednego spotkania.

Kasia pomimo osobistych problemów nie robiła sobie urlopu w pracy i cały czas pojawia się na antenie TVP. Prowadzi Pytanie na śniadanie, gra w M jak Miłość i niebawem zadebiutuje też w nowych produkcjach. Gwiazda ostro też wzięła się za metamorfozę. Na nowym zdjęciu pokazała imponujące efekty swojej przemiany.

Katarzyna Cichopek pokazuje smukłą talię w ognistej czerwieni

Kasia kilka miesięcy temu postanowiła zmienić swoją sylwetkę. Gwiazda zawsze była wysportowana i dużo tańczyła, ale teraz podjęła decyzję o całkowitej przemianie. Zastosowała dietę i ostro wzięła się za ćwiczenia. Jest regularnym gościem na siłowni i pokazywała nawet, że w wolnej chwili nawet biega.

Teraz powróciłam do tych treningów i staram się o to dbać i dieta. Dieta to jest w ogóle podstawa wszystkiego i woda. (…) Ja nie należę do osób, które się katują. Absolutnie, ja się nie dam zagłodzić – wyznała w rozmowie z Party.

Sobotni wieczór gwiazda postanowiła spędzić na mieście. Fanom pochwaliła się zdjęciem, na którym zaprezentowała się w ognistej czerwieni. Ma na sobie obcisłą sukienkę, która pięknie podkreśla smukłą talię, marynarkę w tym samym kolorze i wysokie sandałki na szpilce. Oczy zasłoniła ciemnymi okularami o fantazyjnym kształcie. Wpis oznaczyła jedynie kilkoma hasztagami.

#milegowieczoru #sobota #weekendvibes #saturday #weekend #ladyinred #citylook #warsaw #warszawa

https://www.instagram.com/p/CfhK5WcMIA1/?utm_source=ig_web_copy_link

Fani natychmiast zareagowali na jej zdjęcie. Pod wpisem posypały się komplementy.

 • Kasia super zdjęcie.
 • Wow pięknie.
 • Tak sama? Ale super.
 • Ślicznie pani wygląda.
 • Sexi fotka.

W komentarzach nie zabrakło zachwytów, ale też ikonek ognia i serduszek. Trudno się dziwić, czerwień to zdecydowanie jej kolor.


Kasia Cichopek

Kasia Cichopek

Kasia Cichopek - nowy program

Kasia Cichopek - nowy program

Kasia Cichopek z dziećmi na Mazurach

Kasia Cichopek z dziećmi na Mazurach

Komentarze

 • Gość Iga pisze:

  Z czego ta kobieta ciągle się tak cieszy?!

 • Gość pisze:

  Jak dla starszej kobiety stylowka. Nic ciekawego

 • Gość pisze:

  Musi zadbać o figurę bo ten stary ją rzuci i kto ją weźmie

 • Gościu pisze:

  Boże ta kobieta nie zna granic!!!!!!! ile razy dziennie będzie wyłazić nam z lodówki, kibla???!!!!!!!!! Ona zaczyna prześladować ludzi swoją osobą!!!!!!!! mało jej jeszcze kasy czy co????????

 • Dosyć pisze:

  Kogo to obchodzi co pani Cichopek robi w sobotni wieczór!!!!!!!! jaką kieckę założyła, co jadła, co piła z kim się gziła a z kim rozwodziła no ile można??!!!!!! czy my mamy jakąś karę że musimy ją oglądać kilka razy dziennie? zaczynam Czuć się prześladowana przez tą kobietę i jej sztuczny uśmiech, strach cokolwiek włączyć bo wyłazi wszędzie!!!!!!! obrzydła mi ta kobieta, a taka skromna była, albo udawała nie wiem, ale to jest nienormalne!!!!!!!!!!!!!

 • Gość maria pisze:

  Ciekawe kto zajmuje się dziećmi jak ona tak ciągle wychodzi gdy się lansuje albo pracuje i wyjeżdża? Dobrze ze Ojciec ma dla nich więcej czasu !!!!!

 • Gość pisze:

  Taki live czyźby pani chciała mi coś powiedzieć bo dopiero teraz skumać źe cos tam coś białe jest białe czarna gwiazda i cźarny blond a hajs się musi zgadzac i to tyle

  • Gość maria pisze:

   W czerwonej sukni mimo że chodzi na siłownię to jednak brzuch widoczny !!!

 • Gość. Ko pisze:

  Skończcie już rozpisywać się o tej Cichopek bo niedługo będzie z lodówek wychodzić co to za osobowosc

  • Gość123 pisze:

   To nie oglądajcie, nie musicie patrzeć co robi i w co się ubiera. Śledzicie jej życie i wypisujecie głupoty.

  • 123 pisze:

   To nie oglądajcie, nie musicie patrzeć co robi i w co się ubiera. Śledzicie jej życie i wypisujecie głupoty.

Najczęściej czytane dziś

Może Cię zainteresować

×