Kasia Cichopek zdradza tajniki metamorfozy. Osiągnęła talię osy bez głodzenia się: „Ja nie należę do osób, które się katują”. Oto jej sekret

Kasia Cichopek

Kasia Cichopek

Kasia Cichopek zgubiła zbędne kilogramy i zachwyca sylwetką. Gwiazda zdradziła, jak udało jej się osiągnąć sukces. Wystarczyło kilka prostych zmian. 

Kasia Cichopek ma ostatnio sporo na głowie. Gwiazda przechodzi perturbacje w życiu prywatnym i razem z mężem podjęli trudną decyzję o rozstaniu. Mimo tego nie zdecydowała się na urlop, a wręcz przeciwnie cały czas sięga po więcej. Gwiazda serialu M jak Miłość regularnie pojawia się na planie, prowadzi Pytanie na śniadanie, a przed nią dwa nowe programy. Oficjalnie pochwaliła się już, że poprowadzi na antenie TVP Kobieta format wnętrzarski Operacja aranżacja. Kolorowa prasa informuje także o tym, że w kolejnej edycji You Can Dance – Nowa Generacja zasiądzie za jurorskim stołem.

Producentom zależało na odświeżeniu formuły programu, a Kasia była idealną kandydatką. Świetnie tańczy, ma też fajny kontakt z dzieciakami – zdradziła w Party osoba z TVP.

Zaledwie kilka dni temu poprowadziła też dwa koncerty na festiwalu w Opolu, gdzie zachwyciła figurą. Jak osiągnęła szczupłą sylwetkę?

Kasia Cichopek o metamorfozie sylwetki. Jak udało jej się schudnąć?

Kasia Cichopek jakiś czas temu podjęła decyzję o tym, aby przejść metamorfozę i zrzucić zbędne kilogramy. Gwiazda ostro wzięła się do pracy. Efekty jej zmagań ze zbędnymi kilogramami mogliśmy zobaczyć, gdy pojawiła się na scenie w Opolu w mikro szortach. W rozmowie z Party zdradziła, jak udało jej się osiągnąć zamierzony cel.

To jest długi proces, który trwa już od 1,5 roku co najmniej, a już za chwilę będą dwa lata. Powróciłam do tych treningów, bo ja całe życie byłam wysportowana, całe życie trenowałam, później miałam takie różne przerwy związane z macierzyństwem: ciążami, karmieniem, zmęczeniem – wytłumaczyła.

Okazuje się, że nie tylko same treningi stoją za jej przemianą. Gwiazda TVP zdecydowała się też na specjalną dietę. Nie brakuje w niej oczywiście dużej ilości wody.

Teraz powróciłam do tych treningów i staram się o to dbać i dieta. Dieta to jest w ogóle podstawa wszystkiego i woda. (…) Ja nie należę do osób, które się katują. Absolutnie, ja się nie dam zagłodzić – wyznaje.

Trzeba przyznać, że Kasia obecnie wygląda znakomicie. W galerii zobaczycie kilka aktualnych zdjęć gwiazdy, a także archiwalne kadry. Jak wam się podoba jej metamorfoza?


Kasia Cichopek, Joanna Koroniewska

Kasia Cichopek, Joanna Koroniewska

Kasia Cichopek, Joanna Koroniewska

Kasia Cichopek, Joanna Koroniewska

Kasia Cichopek - Opole 2022. Dzień trzeci festiwalu

Kasia Cichopek - Opole 2022. Dzień trzeci festiwalu

Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Może Cię zainteresować

×