Szukaj

Tajemnica Karoliny Szostak wyszła na jaw! To nie dieta i trening pomogły jej w metamorfozie!

Karolina Szostak schudła dzięki laserowi?

Karolina Szostak przeszła prawdziwą metamorfozę. Z kobiety o obfitych kształtach zmieniła się w prawdziwą seksbombę, a wiele kobiet próbuje brać z niej przykład. Determinacja, upór i chęć wprowadzenia zmiany w swoje życie sprawiły, że dziennikarka rozkwitła na oczach tysięcy fanów gdy pojawiła się na okładce magazynu VIVA! i zachwyciła wszystkich swoją sylwetką. Jak wiele razy wyjaśniała, to popularny wśród celebrytek post dr Ewy Dąbrowskiej i treningi przyczyniły się do jej przemiany. Ale czy na pewno tylko one?

W rozmowie z jednym z tabloidów Karolina przyznała, że wspomogła nieco naturę i nie zamierza tego ukrywać:

Dieta, treningi jak najbardziej w trakcie odchudzania, ale musimy się wspomagać. Nie będę udawała, że ja tego nie robiłam – wyjawiła gwiazda

Jak zdradziła w rozmowie z Faktem, korzystała ze specjalistycznych zabiegów liposukcji laserowej, który polega na rozbijaniu tkanki tłuszczowej między innymi na brzuchu czy na udach:

Jeden zabieg działa cuda. Skóra jest gładka i jędrna. Nie ma wiszącej skóry – zachwalała zadowolona Szostak

Takie zabiegi potrafią naprawdę wiele zmienić, ale niestety nie należą do najtańszych. Jeden kosztuje około 3 tysięcy złotych. Zdecydowałybyście się na podobny wydatek w pogoni za idealną sylwetką?

Piękną Karolinę Szostak dopadł efekt jo-jo?! Na ostatnich zdjęciach paparazzi nie wygląda już tak idealnie

Gwiazdy na pokazie kolekcji Mariusza Przybylskiego: Karolina Szostak, Nergal, Kasia Warnke, Weronika Książkiewicz [DUŻO ZDJĘĆ]

Karolina Szostak pokazała mamę. Trudno uwierzyć, że nie są siostrami


Czy odchudzona Karolina Szostak wygląda lepiej?

×